Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

malcik,


..fu ha, ..to som si zas dal !..ale ok,..aby som udrzal konstruktivny ton, budis,.. tu je par dobrych rad, ktore platia vseobecne:

ad 1;- never nicomu co tu najdes napisane...

ad 2;- news/fundamenty primarne riadia trh, potazne sekundarne ukazovatele ako su: grafy, indikatory tzv. ta, atd...

ad 3;- kazdy segment trhu/financny derivat je citlivy na specificky news/fundament, avsak niektore news/fundamenty maju globalny, variabilny vplyv na cely burzovy/mimoburzovy trh...

ad 4;- minimalnou, nie vsak postacujucou podmienkou pre efektivne obchodovanie news/fundamentov je rychly pristup k ich publikacii...

ad 5;- takyto pristup je exkluzivna/platena zalezitost...

;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gogo100, Retro:

Díky za tipy a linky... pravidelně z nich čtu akorát ForexFactory a viděl jsem, že tam mají obsáhlé sekce o news. Nicméně přelouskám to všechno, včetně Komentářů a tipů k vývoji měnových párů... všude dobře, doma nejlíp :)

Ostatní: kdybyste měli něco dalšího, co byste doporučili, sem s tím... Nebojte, že vám budu rozrušovat aktuálně probíhající diskuse, jen prostě chci několik zdrojů, do kterých se můžu začíst, a několik týdnů-měsíců o mně v tomto vlákně neuslyšíte :)

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Wendelin
Jo, ty stránky jsou skvělé...občas je dobré prokliknout v rubrice vlevo nejen Currencies (páry), ale i jiné info (např. aktuálně ceny ropy - Oil Prices). Nějaké momentální výpadky v Africe - ropa Up a už sledovat poočku co to bude dělat s dolarem a s JPY - všechno souvisí se vším...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe,
prosím ťa, ešte k tej kombinácii ADX MA a PP. V nastavení sú ešte premenné "MA typ" a "Cena". Aké hodnoty tam máš? A aké SL a PT sa ti osvedčili? Díky.
Môžeš odpovedať vo vlákne Indikátory... Dík

gogo100,
dával si tu predvčerom obrázok, môžeš mi povedať o aký indikátor ide? Ja mám síce MT4, ale celkom pekné vstupy. Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: jasně, díky za radu, taky jsem to měl v plánu :)

Sid, H2O: OK, tak to je dobře, že existuje slušný bezplatný zdroj... mě spíš ale teď jde ne o to, kde brát zprávy, ale spíš kde brát info o tom, jak se ty zprávy čtou a jak se podle nich obchoduje... :D Už mám pár linků o stránku zpět, tak kdyby byly nějaké další, sem s nimi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk
"jak se ty zprávy čtou a jak se podle nich obchoduje" - obvykle se zprávy čtou zleva doprava..:-), i když jsou i výjimky...
A co ti řeknou v kontextu s FX ?.. - zkus si přelouskat první díly seriálu o fundamentech...Jak na fundamentální analýzu (1,3,4,5)..tam jsem dříve nastínil prazáklady fundamentů..dále sleduj, jak profi analytici hodnotí očekávání a naplnění (na již zmíněných serverech - především Bloomberg)..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...