Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vzak od Woodieho traderům na Finančník.cz


Doporučené příspěvky

Lukasi,

kazdy clovek ma sva pro i proti a na kazdeho, kdo je jakkoliv a v kterekoliv sfere "verejne cinny", se da vyhrabat spousta kritiky - nekdy opravnene, nekdy ne. At tak nebo onak, do tohoto vlakna to rozhodne nepatri a imho to sem nepatri vubec. Kdo chce obchodovat, at resi svuj trading. Kdo chce resit drby, at si koupi Blesk. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

souhlasim, ja jen aby to bylo vyvazene. znam par obchodniku (zacatecniku) kteri se zhledli we wcci. jsou to jasna pravidla a tak to je pro ne takovy holy grail. vite, pokrocily trader si udeal obrazek sam, pochopi cci a vicemene si wcci upravi podle sveho. to je v poradku. ale zacatecnika to cele muze mast ten wcci kult. konec tematu, nove vlakono o antiwcci zakladat nebudu :-)
hope Woodie get better soon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911:

Zacatecnik ma dve moznosti: bud se zacit ucit Woodieho, nebo cokoliv jineho. Co si vybere je jen na nem. Jestli nekdo zacne verit v nejake kultovni nesmysly, mel by si to nejdrive srovnat ve sve vlastni hlave, od toho totiz tu hlavu ma.

Myslim, ze by bylo vhodne srovnavat srovnatelne.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Libic
ano souhlasim s Vami. ja tu nechci zadne spory, jen se snazim poukazat na to, ze neni vsechno zlato co se trpyti. vite, kdyby financnici zacali ze zacatku prodavat nejaky "black box" tak by si ho koupilo spoustu lidi - zacatecniku. ted jsme vsichni chytri, ale proste na zacatecnika je toho strasne moc a lehce podlehne. financnik ma obrovske know how v podobe tohoto fora, ze si to ne kazdy uvedomuje. vyrostlo tu uz par obchodniku, kteri se tim zivi a dal, jako treba i Vy, pomahji. co jsem jen chtel, aby z toho tady bylo ceske wcci. opakuji, proti Woodiemu nic nemam.
je to uz OT tak uz prosim bez reakci

successful trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám-li to říci lidově a ne strojeně, mě osobně nějaké WCCI vůbec netankuje. Hned od začátku jsem věděl, které indikátory si vyberu a časem jsem je doupravil. Jestli někdo jiný má zálibu v jiných indikátorech je to zcela v pořádku, ať už je to začátečník či zkušenější, ať už je ztrátový či ziskový. V nepořádku by to nastalo jen v tu chvíli, kdy ty svoje indikátory představuje jen a jen jako ty pravé a nejlepší, tak tudy cesta nevede. Ale to myslím ani tak k Woodiemu vztah nemá, ten je asi nikomu nevnucuje, se domnívám, ale spíše k jeho interpretům ve světě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pajiku,
zkuste se prosím podívat na nadpis tohoto vlákna a nepište prosím offtopic příspěvky.
Sám píšete, že váš příspěvek nemá vztah k woodiemu, tak jej prosím nedávejte do vlákna vzkaz woodieho traderům Finančníka.cz - očividně je toto vlákno určeno lidem, kteří k Wcci vztah mají.

Lidi naučte se trochu tolerance a udržování určitého pořádku. Snažíte se uspět v tradingu, tak určitá disciplina a koncentrace na to podstatné je hodně zásadní vlasnost, kterou si můžete procvičovat i v rámci diskuze.

Díky,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...