Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester


Alec

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 449
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdarvim všechny lidičky
J.A Tester jsem objevil až teď a mám problem s nakopírováním dat ze sierry. Dělal jsem to podle návodu Aleca, ale po nastavení Settings a potvrzení OK dostanu hlášku. Your current service level does not support the Worksheet study.
Budu moc vděčný když mi nekdo poradí jak na to..Předem Děkuji Pepa

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Alec

Díkes, WorksheetStudy to tam mám ale když dám Ok k nakopírování dat tak je někde problem.
Používal jsem FinWin Backtester, ale když jsem začal backtestovat NQ tak mi začal špatně počítat, zkoušel jsem všechno možné ale nenašel důvod kde je problém. Jinak dekuju budu pátrat dál.

Pepa
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 týdny později...

Dobrý den Aleši,

chtěl jsem se Vás zeptat, jestli je možné v této nebo bude možné v nějaké budoucí verzi J.A. testeru testovat variabilni SL?
Tzn. napr. SL, ktere se umistuji automaticky +- par ticku od Low/High vstupni usecky. A tyto varianty pak porovnavat v nejakem grafu i treba s fixnimi SL.

Viz. clanek www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/emini-live-trading-4.html

Děkuji.

Petr
Link to comment
Sdílet pomocí služby

gemzic,

tato možnost je již dlouho v plánu, ale bohužel prozatím nebyl čas to doprogramovat.

Prozatím to vypadá následovně:

- momentálně se dokončuje zcela nová verze modulu Deník, která bude nabízet daleko rychlejší a přehlednější přístup k uloženým informacím a hlavně také bude řešit možnost přiřazovat k jednotlivým úrovním (obchod, den, měsíc, rok, Deník) obrázky, poznámky a úkoly. Pro jednotlivé úrovně také bude možno zobrazovat souhrné výsledky, grafy a exportovat obchody do csv souboru. Pokud budou obchody kompletně zadány (datum, čas, cena, směr, počet) bude možno pro tyto obchody zobrazit souhrné výsledky a grafy, a tím pádem také aplikovat position-sizing (doposud byl nutný předchozí výpočet obchodů).
- dokončení nového způsobu výpočtu obchodů na datovém proudu
- vytvoření možnosti pracovat s variab. hodnotami parametrů obchodů.

(mezitím by mělo dojít také k updatu modulů Autotest a PS modulu pro sjednocení s podobou modulu Deník)

Ještě pokud se Vám jedná konkrétně o automatické nastavení SL dle H nebo L nějaké úsečky, tady záleží o jaký typ grafu se bude jednat. V případě alternativních grafů je totiž veliký problém se synchronizací a prozatím jsem nenašel uspokojivé řešení. Jde o to, že pokud Váš grafický program vytvoří úsečky alternativního grafu a program J.A.tester by je musel vlastní metodou dopočítávat, nenapadá mě žádná možnost jak spolehlivě zajistit shodu úseček v grafu a těch vytvořených v programu.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...