Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester


Alec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 449
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

to rajco:

pan Branislav, mam na Vas prosbu.Objednal som si ER2 data od SC Magic a ti, ako viete prijimaju platby cez PayPal.Bohuzial nemam taku moznost a preto by som Vas chcel poprosit o predaj vasich 2 sec.dat ER2-200712-GLOBEX.mnd .Momentalne potrebujem dokoncit backtest poslednych troch mesiacov 2007.
V ramci SK poslat peniaze nie je problem.Velmi by ste mi tym pomohol.

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim

Mam stale problem s vysledky z JAtesteru. Muj postup byl nasledujici:
1. Nahrani dat do listu dataM1
2. Zadani vsech obchodu do listu Denik
3. Nastaveni Hodnot na kterych chci obchody otestovat
4. Vypocitej obchody v listu Denik

napriklad zadam obchod:
Datum 3.1.06, Enter 15:57, Smer B, T/P T, Patern ZLR, Exit1 16:03

Po vypoctu se na konci v listu Denik, zobrazi Datum a cas Vstupu/Vystupu z obchodu, Trvani a Mesic.

Problem je v tom, ze v jednom pripade tester pocita s hodnotami ktere zadam Enter 15:57, Exit1 16:03, a v druhem pripade si tester po Vypocitani obchodu prida 2 minuty, tj. Enter 15:59, Exit 16:05.

Kdyz tato rozdilna data nasledne prenesu do listu Obchodni denik, vyjdou mi uplne diametralni vysledky.

Nevim ktery postup je spravny nebo spatny? Jestli neco delam spatne?

Jenom podotykam ze vsechna nastaveni jsou shodna :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josee,

příčin může být několik. Neměníte například nastavení pro TF ? Tato hodnota slouží pro určení časů vstupu/výstupu.

Pokud máte zájem, pošlete mi ten Váš soubor (s J.A.testerem a daty) a já se na to podívám v čem by mohl být problém. Případně se Vás pokusím navést.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobrý den,

prosím o radu - pokud použiji funkci AUTOTEST a zadám růzhé kombinace PT, SL, BE, tak J.A. tester vypočítá stejné hodnoty, které už jsou vypočítané na listu OBCHODNÍ DENÍK. Na listu AUTOTEST jsou potom vypočtené hodnoty na každém řádku stejné ať zadám v nastavení jakouliv kombinaci SL, PT a BE.
Co dělám špatně?

Děkuji,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TomS,

1. předpokládám, že ty hodnoty pro SL nebo PT nebo BE jsou rozsahy (intervaly)

2. je správně zadána hodnota pro "tick" ? tím se určuje v jakých krocích se v tom intevalu bude postupovat

3. co řádek v Autotestu to jedna kombinace nastavení, takže by ty hodnoty neměly být stejné

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veroniko,

ono backtestování podle volume nebo tickových grafů je bohužel komplikovanější neš "klasické" TF.

Skutečně je v J.A.testeru testování alternativních grafů problém. Vyžaduje to totiž pro dosažení rozumné přesnosti daleko (řádově) většího objemu dat a to tester v této podobě neumí.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...