Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

J.A.tester


Alec

Doporučené příspěvky

zdravim, chcel by som sa opytat, nerozumiem celkom dobre J.A.testetu co sa tyka nastavenia SL , teda, napriklad ak zadam vstup 10:30 , vystup 10:50 , ale medzitym v 10:40 klesla cena pod SL (cize by ho malo aktivovat), tak ked dam preratat obchody tak mi to zoberie 10:40 hodnotu ?...takisto co znamena polozka TSL+ ? neviem si to predstavit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 449
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hmm zle som sa vyjadril :) hodnotu bodu mam nastavenu dobre, ten SL uz ok, TSL tiez viem ze je trailing SL, akurat v nastaveniach ja policko "TSL+ [....] kolik bodu k vstupu pridam" co mam rozumiet pod tymto ? :) pretoze mi to robi zasadne zmeny v zisku, a neviem co tam mam zadat....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Aleci,
měl bych jeden námět na zlepšení J.A.Testera. Docela mi tam schází možnost selekce obchodů. Bylo by hezké mít možnost zapisování svých vlastních údajů, třeba nějakou značku, kterou si popíšu charakter trhu, nebo kolik je do H/L dne a podobně. A potom mít možnost určitého výberu podle sledovaných údajů, třeba jen všechny obchody s prostorem min. 20 ticků do H/L dne, nebo výběr obchodů se stejnou značkou, prostě práci s množinami. Já takto pracuji, ale musím si obchody filtrovat v jiném dokumentu a výběry tam znovu kopírovat. Taky by se hodilo počítání četnosti MAE MFE, tak jak je to prezentováno na workshopu Finančníka, ale nevím, jestli jsi tam byl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nie nevypocitalo nic, v podstate po tej chybe som musel restartovat excel , ale zistil som kde bol problem, z nevysvetlitelnych dovodov ked som vymazal jeden riadok (77) tak uz mi to preratalo vsetko normalne, ale nerozumiem lebo ten obchod bol plne regulerny......zrejme nejaky BUG....btw mam este jeden problem, ked zadam vypocitat obchody na standart exit ktory som zadal rucne, vypocita mi vsetko ako "OK", ale ked dam testovat na PT, tak niekde v polovici vypise chybu :) a uplne mega je ked to skusim druhykrat a potom mi vypise chybu uz v "polovici-4 obchody" :D, na tretikrat este nizsie....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no a uz som aj prisiel nato preco hadze chybu pri PT, zalozka Data1M - kolonka kedy najneskor vystupit, ide o to ze program nestihol vystupit s danym PT do toho konkr. casu, takze to len treba nastavit co ja viem do polnoci, no nic kazdopadne aj tak diky Alec :) dufam ze tu nespamujem forum, ale vsak ked niekto bude mat podobny problem odpoved tu uz bude ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Hezký den finančníci....

prosím o radu. Oblíbil jsem si čtení grafu v sw Ninja trader, do něho jsem importoval ticková data a vše je ok. Chtěl bych pro backtest používat J.A. tester, takže jsem si ho chtěl naplnit daty 1min TF. Z Ninja traderu jsem tyto data vyexportoval v .txt formátu a řádek vypadá takto: 20070102 120000;796;796;796;796;16. Excel dokáže pomocí středníků nasoukat data do sloupců, avšak zkolaboval jsem na formátu sloupce A. Snažil jsem se poctivě pročítat diskuse, avšak přes: Formát buněk/číslo/datum/typ 14.3.98 13:30, jsem bohužel neuspěl s převodem dat. Ve sloupci A mám samé #######.
Děkuji předem za pomoc. Mějte se fajn

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Alec,

děkuji za pomoc, avšak někde je chyba.
Pokusím se popsat celý postup importu txt dat do Excelu 2007.
Nejdříve se spustí průvodce importem, volba oddělovače středník, formát dat ve sloupcích datum RDM. Poté se data zobrazí na ploše v této formě v jednotlivých sloupcích: ########## 796 796 796 796 16. Následně sloupec A, bohužel nikoli dvojklikem na záhlaví, to mi nefunguje, ale prostým roztažením sloupce, zobrazím údaje: 20 070 102 120 000 796 796 796 796 16. Tak a teď se všemožně snažím sadu čísel ve sloupci A převést na datum a čas postupem: Formát buněk/číslo/datum/typ 14.3.98 13:30. A to vše s výsledkem opět samé křížky a roztažení na tom nic nemění. (a to i když roztáhnu ručně sloupec A přes celý monitor).
Předem děkuji za případnou pomoc a mějte se hezdy

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...