Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
mám udělanou automatickou strategii do NT7,kdy se nastaví po vstupu PT,SL a obsahuje i kód na posun SL.Chtěl bych obchodovat přes AMP,ale u těchto strategií jsou hodnoty dle Mira drženy na mém PC.Jelikož v pozici bývám dle řádného backtestu i několik hodin,chtěl jsem se zeptat,jak máte ošetřen případný výpadek proudu nebo internetu nebo jestli má někdo zkušenost a dokázal by poradit,jak NT se strategií zprovoznit na virtuálním serveru,kde výpadky nehrozí a člověk tudíž nemusí u spuštěné strategie sedět celou dobu,což by podle mě bylo nejlepší řešení i vzhledem k dlouhé době v pozici.

Děkuji za odpovědi a rady


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Dobrý de, mám takový malý (velký) problém s nastavením EA. Mám 2 brokery, přes které jedu na demo účtu. Když si chci ověřit EA, tak tam zadám uplně stejné parametry (vstupní nastavení), ale vyjdou mi úplně odlišné výsledky (Je zde rozdíl cca 70000). Jak je to možné? Jsem teprve začátečník, tak je možné, že někde dělám školáckou chybu a někde jsem něco špatně nastavil. Kdyby někoho něco napadlo, byl bych moc vděčný. Děkuju

18417

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
mám ještě jeden dotaz ohledně optimalizase systému. Jde v MT4 uložit výsledky optimalizace s tím, že je můžu kdykoliv později znovu použít? Jde mi o to, že některé optimalizace trvají několik hodin, tak jestli jde se k výsledkům někdy v budoucnu vrátit nebo je potřeba udělat celý proces optimalizace znovu. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám ještě jeden dotaz. Když chci optimalizovat můj systém, tak to někdy trvá až hodiny, Je možné se k výsledkům optimalizace někdy v budoucnu vrátit a backtestnout nebo je potřeba udělat celý proces optimalizace odznova? Protože, když mi vyjdou výsledky optimalizace, tak si je rovnou otestuju, ale když bych chtěl optimalizovat jiný systém, tak mi tento zmizí a už se k němu nedostanu.
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cafte traderi,

potreboval by som pls otestovat na historickych datach (pripadne vylepsit) moj AOS.
Pocital som to na GBPCHF H1 s pociatosnym vkladom 8000€ a min rocnym profitom 25%. (neotestovane)
Kod som robil v metaeditore.


int start()
{
double CLB=iClose(NULL,60,1);
double OLB=iOpen(NULL,60,1);
double OAB=iOpen(NULL,60,0);
double Lots;
double LotsH;
int ticket,ord1;
int total=OrdersTotal();
int totalH=OrdersHistoryTotal();
//================================================================ set lots
for (ord1=0;ord1 {
OrderSelect(ord1,SELECT_BY_POS,MODE_HISTORY);
{
if (OrderProfit() {
LotsH=OrderLots();
Lots=LotsH*2.5;
}
else
Lots=0.1;
}
}
//================================================================ orders do 3.8lotu
if (total {
if (CLB>OLB && Hour()>8 && Hour() {
if (Minute() {
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,Lots,Ask,3,OAB-0.0100,OAB+0.0100, NULL,16384,0,Blue);
}
}
else
{
if (CLB8 && Hour() {
if (Minute() {
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_SELL,Lots,Bid,3,OAB+0.0100,OAB-0.0100, NULL,16384,0,Red);
}
}
}
//================================================================ orders nad 3.8lotu (5obchodov za sebou v minuse)
if (CLB>OLB && Hour()>8 && Hour()4.0)
{
if (Minute() {
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,Lots,Ask,3,OAB-0.0060,OAB+0.0060, NULL,16384,0,Blue);
}
}
else
{
if (CLB8 && Hour()4.0)
{
if (Minute() {
ticket=OrderSend(Symbol(),OP_SELL,Lots,Bid,3,OAB+0.0060,OAB-0.0060, NULL,16384,0,Red);
}
}
}
}
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...