Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

harmonie Napsal:
-------------------------------------------------------
> Já jedu rok na aspone.cz a spokojenost. Ostatní
> neznám.
>
> -----------
> František
> Nešetřte nápady, šetřte náklady

díky za info, ještě se doptám, tam máš zprovozněn MT4? na ten server přistupuješ přes vzdálenou plochu, nebo jak to funguje?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hankeys Napsal:
-------------------------------------------------------
> ... tam máš zprovozněn MT4? na ten server přistupuješ přes vzdálenou plochu, nebo jak to funguje?
Ano, přistupuju tam přes vzdálenou plochu. Nejsem moc znalý v administraci Win7, tak že jsem si nezprovoznil ftp a posílám si data mezi domácím pc a VPS pomocí web-mailu (seznam.cz). Mám tam nainstalovaných několik MT4, které mi tam běží.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys Napsal:
-------------------------------------------------------
> díky. jaká data, která si posíláš přes mejl máš na mysli?
Třeba svoje indikátory a ea, která si udělám na svém pc. Prostě nemůžu vrazit flešku do pc a nahrát na VPS. To dělám tak, že si sám sobě pošlu přílohu mailem a na VPS v prohlížeči se podívám do mailu. A to samé nazpátek.
Kdybych si zprovoznil ftp, tak mi tohle odpadne.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den všem. :)
Nejsem si jistý, jestli v tomto vláknu už někdo zmínil "Fap Turbo", ale rád bych se dozvěděl o názoru ostatních. I když studování všeho možného věnuji dost času, tak mi to prostě nedalo a představa výdělku bez vlastního přičinění se mi (asi jako každému) docela zamlouvá.

Samotné stránky fapturbo.com se samozřejmě hemží různými pozitivními hesly a grafy. Každému to musí být podezřelé. Celou dobu si opakuji "Proč by to neobchodoval každý? Proč to vůbec zveřejňují? Proč by pak burza nadále existovala?" Ale přesto na internetu nacházím spoustu pozitivních recenzí a například "záruka vrácení peněz" zní také dobře.

Má tedy na finančníkovi někdo s fap turbo zkušenosti? Je to použitelný systém?

Na závěr bych chtěl dodat, že nejsem naivní a zdvojnásobení účtu za měsíc mě nechává chladným. Také bych nechtěl odpovědi typu "nefunguje to, protože to prostě nejde.... nebo žádné AOS nefunguje" , chtěl bych opravdu podložená fakta od lidí, kterým mohu věřit.

A na úplný závěr... Za profitabilní systém považuji cokoli, co mi stabilně zhodnotí účet o cca 15 % (a klidně i víc :) ) Neprahnu tolik po dramatickém násobení účtu... takže pokud mě obohatí o své vědomosti někdo, kdo narazil na systém, který naděluje stabilně alespoň takovéto profity, tak budu velmi rád :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slaughter Napsal:
-------------------------------------------------------
> Scorpio:
>
> Včera jsem byl na kurzu statistické arbitráže od
> Finančníka a tváří se to jako jasně funkční AOS
> model, dávající 25% a víc ročně, nicméně bez
> absolvování tohoto kurzu Ti to bohužel asi těžko
> vysvětlím. Líbilo se mně to tak, že to do svých
> strategií určitě zařadím.


Ten AOS musíš tajiť?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...