Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, moc zadnym AOS neverim ani se o to nezajimam, ale potreboval bych radu, je mozne vytvorit neco jednoducheho na automaticke vystupy, treba bych potreboval aby mi to vystoupilo na close druhe protichudne usecky, a jestli to treba jde dat do VT2. Kdyz mam treba mechanicke vystupy nechapu proc bych si tak nemohl usetrit cas. dik moc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Vypadá to zajímavě. Jen moje podezíravá dušička v tom šťourá. Jestli jsem moc podezíravý, tak se omlouvám.
1. Administrátor příspěvek editoval zřejmě proto, že tam byl odkaz na cz(sk) stránky
2. V reportu je slovo Summe (německy), tak že pravděpoodobně převzatý report.

Z toho bych vyvozoval, že report není tvůj, ale že propaguješ (proč?) nějaký (asi) komerční.

Ještě jednou se omlouvám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kluciii, dal jsem opravdu adresu se o EA dovite vic, omlouvam se tedy Admimovi. Nenapadlo me, ze tim davam moznost aby si diskutujici mohli privydelat nejaky dolar:). Ale vted vazne, ted nevim, co vlastne muzu? Muzu EA naloudovat? Muzu dal kolem toho vkladat ruzne manualy a rady? Neporusim tim pravidla? Proto jsem dal link, aby s tim nemel praci. Me totiz moc nebavi psat prispevky:)

13944

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

kviido:
Neznám nikoho, kdo by dával VPS zadarmo. Pouze někteří brokeři, pokud u nich máš účet a oni z tebe mají komise.

S Aspone jsem komunikoval mailem. Po zaplacení poplatku mi dali přístup a já jsem pomocí vzdálené konzole měl přístup ke svému VPS. Vše jsem si musel nainstalovat (MT4, ...) a nechal jsem to běžet.

Ceny VPS jsou kolem 500kč/měsíc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...