Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

Ahoj,
trochu pozdě na odpověď asi, ale kdyby to nekoho ještě zajímalo tak obecný zápis té funkce je double NormalizeDouble( double value, int digits) , kde první parametr v závorce je číslo, které chceš upravit, a druhé je počet desetinných míst, na které to číšlo "ořízneš". V tvém případě by zápis byl např: vysledek=NormalizeDouble( 1,41230, 4); //vysledek je typu double a rovnal by se 1,4123. To číslo samozdřejmě nezadáš jako konstatntu, ale dáš tam proměnnou se kterou pracuješ. Tahle fce se používá např. pokud chceš to číslo vypisovat třeba někde v okně grafu a nechceš tam mít zbytečně moc desetinných míst.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Myslel jsem si, že je to tvůj výtvor. Je to dost komplikovaný. Zatím jsem se na to podíval jen "jedním očkem". Vypadá to na dobře postavený systém, tak bych viděl spíš problém v nastavení parametrů. Je jich tam jak nas...o a nevím, co jsi měl nastavené. Vyzkoušej parametr "ConfirmedOnEntry" co dělá a vypni ten reverz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

hankeys Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravím, neví někdo o EA, kterej by v určitý čas zadal do trhu jak nákupní, tak prodejní příkaz s nastaveným SL? mám pouze EA, kterej dokáže takto nastavovat STOP příkazy. Díky
Vyhledej příkaz [bold] OrderSend[/bold] a místo [bold]OP_BUYSTOP[/bold] dej [bold]OP_BUY[/bold] a místo [bold]OP_SELLSTOP[/bold] dej [bold]OP_SELL[/bold].

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím mám v systému následující výpočet lotů

if (mm) lot=NormalizeDouble(MathFloor(AccountFreeMargin()*RiskPercent/100)/100,1);

ale tento přístup se mi zdá příliš agresivní, potřeboval bych do MM nastavit asi toto. Obchoduj ze začátku s 0,1 lot a po každé ztrátě další 0,1 lot přidej. Neví někdo jak na to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys:

co na tom řešíš? jestli chceš s každou ztrátou zvětšit objem, tak si buď můžeš udržovat počet po sobě jdoucích ztrát v souboru a při otvírání nové pozice to kouzelné číslo načteš, nebo si můžeš vytáhnout historii příkazů a zjistit si to z nich. Akorát, že MT4 umí pracovat jen s tou historií, která je zrovna dostupná v terminálu. No a když budeš znát ten počet ztrát po sobě, tak ti už nic nebrání tím číslem vynásobit pozici a hurá.. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys
to je hodně agresivní MM! Zkoušel sis to simulovat na reálných výsledcích obchodů třeba v excelu? Obvykle se dělá totiž pravý opak tj. když se nedaří, tak pozice snížím. Tvůj přístup bude profitabilní pouze v případě, pokud je distribuce zisků a ztrát pokud možno zcela pravidelná tj. zisk ztráta zisk ztráta zisk ztráta....... Pokud narazíš na období zisk zisk zisk ztráta ztráta ztráta, budeš mít problém a to velký. Kolik má tvůj systém nejvíc ztrát v řadě? jaké je tvoje RRR? Pokud je RRR hodně velké, mohl bys to ustát i tak, ale ty nervy.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám následný výsledky

Počáteční depozit 1000.00
Celkový čistý zisk 2982.60 Hrubý zisk 3976.80 Hrubá ztráta -994.20
Ziskový faktor 4.00 Předpokládaný zisk 39.24
Absolutní pokles 405.20 Maximalní pokles (%) 622.40 (51.13%) Relativní pokles 51.13% (622.40)

Transakce celkem 76 Krátké pozice (výhra %) 34 (97.06%) Dlouhé pozice (výhra %) 42 (90.48%)
Ziskové obchody (% z celkové výše) 71 (93.42%) Ztrátové obchody (% z celkové výše) 5 (6.58%)
Největšší ziskový obchod 119.00 ztrátový obchod -199.60
Průměr ziskový obchod 56.01 ztrátový obchod -198.84
Maximum návazné výhry (finanční zisk) 31 (1562.20) návazné prohry (finanční ztráta) 1 (-199.60)
Maximální návazný zisk (count of wins) 1562.20 (31) návazná ztráta (počet ztrát) -199.60 (1)
Průměrný návazné výhry 12 návazné prohry 1

potřebuju do toho dostatu tu martingale metodu, protože uvedený systém nemá po sobě jdoucí ztráty aspoň z backtestu. ručně bych pak pouze řešil situaci, kdy by serie dalších zisků nedosáhla na výši ztráty, potom bych loty snižoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...