Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Potrebovala by som poradiť ohľadom neustáleho zamŕzania kurzoru myši aj na 1/2 minúty na VT verzia 1,9.
Pri kontrole CPU mám niekedy výkon aj 80 % a inokedy 3 %. Pred časom som si kúpila silnejší ? PC.
Mám CPU Intel Core2 Duo, E4500-2,2GHz, 800 MHz,2Mb
grafickú kartu Leadtek PX8600EX, 256 Mb WinFast
RAM 2 GB.
Nainštalovaný mám Windows XP Home a SP 2.Používam dva monitory.Ešte mam antivírus NOD 32
Mám otvorených 10 grafov z toho na 4 mám po dva indikátory a na 6 po 5 indikátorov.
Na starom PCsom mala otvorených aj viac grafov a nerobilo mi to. Pokúsila som sa grafy odobrať, počet indikátorov znížiť naminimum, ale nevidím žiadny rozdiel. Takisto som celý disk vymazala, všetko naformátovala a znovu nainštalovala.
Už si neviem rady. Sú chvíle 5-20 minút keď to beží normálne a potom to znovu zamŕza. Buď vôbec nereaguje kurzor,
alebo zmizne na grafe predposledný riadok - tam kde je aká to je mena a trvá dlho kým sa zjaví.
Nevie niekto posúdiť či zloženie PC je postačujúce pre uvedený počet grafov? Alebo sa mi prehrieva CPU a ja
mám ísť PC reklamovať?


Ďakujem. Robinia


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Markon

Sviečok mám 500 ešte to mám znížiť.? Z tých 5 indikátorov sú 3 MA a pre mňa je dôležitý ich cross. Neviem ale prečo
keď som mala starý PC a vytvárala som si svoj OS - tak som mala množstvo inidkátorov a veľa grafov a nezamŕzalo
mi to. Ja som si myslela, že keď kúpim silnejší PC tak môžem mať viac grafov. Oprav ma prosím ak sa mýlim.
A ešte taký poznatok - keď som odinštalovala VT (aj keď mi žerie najviac CPU práve VT ) a občas som skontrolovala
výkon CPU tak sa sem - tam stalo, že na pol sekundy vyletel na 100 %. Možno to je v niečom inom.
Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sztula - bola by som rada- lebo som dlho robila s verziou 1.8.6.1 - kde také problémy neboli. Navrhni nejaký spôsob
a ja to vykonám. Ďakujem.
Ešte nevieš náhodou ako to robia tí chalani, ktorý obchodujú veľa párov, majú aj 4 monitory, ba dokonca okrem Fx
idú aj ropu, zlato, čiže musia mať spustenú aj inú on-line platformu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím si, že problém bude někde u Tebe. Teď ale netuším, čím by to mohlo být. Já mám slabší stroj a mám stabilně puštěné VTčko ), v něm 6 grafů, v každém grafu 2 ind a jeden AOS, pak mám spuštěno MTčko s 8 grafy a několika indi a žádný problém nemám. Původně jsem myslel, jest-li tam nemáš spyware, což mne jednou potaklo a to byl opravdový problém. Jenom Windows nabíhaly asi 3 min. Když ale problém nemáš při vypnutém VTčku, tak to je mi záhadou. Pravděpodobně to verzi VTčka nebude, ale když to chceš vyzkoušet, tak tu verzi pošlu, ale tu ji nemohu přiložit a ani tu nemohu dát žádný odkaz. tak že jedině Tvůj e-mail, nebo se zkus podívat na server uloz.to

Tam zadej do vyhledávání VisualTradingSetup.exe

Pokud se Ti to nepodaří, dej sem věděj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sztula

ďakujem, skúsim to pohľadať ak nie tak sa Ti ozvem. Pre mňa bola dôležitá informácia, že niekde má tiež viac
grafov a VT šľape. Pýtala som sa aj na nete - niekoho od hardwaru a on mi povedal, že sa mi možno jadro prehrieva
lebo sa mi prehrieva grafická karta, že treba ešte namontovať nejaký prídavný chladič- tak to asi vyskúšam.

Robinia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Robinia

Na serveru uloz.to bude ten soubor 30 dnů. Tak máš čas ;) S těmi chladiči nespěchej, je to nějaké celé divné. Jest-li to máš v záruce, tak jim to zanes do krámu ať to otestují. Nejlíp. když máš v blízkosti nějakého známého, kamaráda, co se v tom VYZNÁ!!!!!!!!, aby se na to juknul. Tak velký problém s nějakým přehříváním karet tam nemůže být. Jedu tak, jak jsem Ti psal a ještš na dvou monitorech a vytíženost CPU sotva 20%.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...