Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Robinia :
V menu aktuální VT vyber: File, Export Environment, zde si zatrhni co vše chceš exportovat (zatrhneš vše), v řádku "export to file" zadej cestu pro exportovaný soubor, zmáčkni tlačítko s třemi tečkami a exportovaný soubor si nějak nazvi, např. "environment25082008" a ulož si ho třeba na plochu. Tam se Ti objeví s koncovkou "vtenv". V tomto souboru teď máš uloženo vše co potřebuješ dostat do nově nainstalované platformy. Starou platformu odinstaluj a nainstaluj novou.
V nové platformě vyber : File, Import Environment, tlačítko s třemi tečkami, myší na "environment25082008", otevřít ......, a uložit do nové platformy. budeš tam mít vše, co v původní....
Snad jsem ti to moc nezamotal, ale dej vědět zda ti to fachčí, je to fakt jednoduchý. Přeji mnoho úspěchů v trejdování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaranek

ďakujem, zvládla som to dobre. Ešte by som sa chcela opýtať, v prípade že ideš cez CMS. Chcem si doplniť účet
a neviem či im to mám oznámiť vopred e-mailom, alebo môžem rovno z banky poslať peniaze. Účet mám
založený už dávnejšie a po zaplatení "školného" a dolaďovaní svojho obchodného systému na deme, chcem znovu
prejsť na live.

Ďakujem. Robinia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se dnes informoval u spolecnosti Facs.cz, a ke spredu si u kazdeho obchodu jeste navic uctuji 5-7pips. Pri aktivnejsim obchodovani 3-4pips coz se me tedy vuuubec nelibi. Muzete mne nekdo doprucit jinou spolecnost (klidne z USA), ktera tyto poplatky nema, je solidni a jede pres platformu VTTrader? + Jeste zpravy Routers by se hodili

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...