Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To: sqlexe3

Zdravím, nějakou dobu už se programováním AOS zabývám a v tomto ohledu mi přijde nejlepší platforma MT4, v zabudovaném MetaEditoru je programování úžasně jednoduchou a rychlou záležitostí a díky zabudovanému Testeru strategií s následnou možností optimalizace parametrů strategie na základě historických dat, které jsou volně dostupné někdy od roku 1999, je vyhodnocování výsledků velice efektivní... samozřejmě po dokončení analýzy je okamžitě dostupná kompletní statistická zpráva včetně equity curve a ostatních údajů o dosažených výsledcích... pro mne je to jasná volba ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Millis : ja jsem v MT 4 (konkretne ve strategy builderu) take programoval.
Ale vadilo me ze moji rozdilne hodnoty indikatoru (ale decentni) pri srovnani napr. s tradestation atd....
Tak jsem si udelal svoji platformu , kde pouzivam online data z VTTRADER , ale na bck testing uz kaslu ale hledam optimalni system. Vysledky uz byly, ale extremne spatne. Tak jsem to otocil (obracene vstupy) a zatim to vypada dobre.
Jsem spis programator, ne trader - Myslim ze skutecni obchodnici jedou jen podle fundamental. Ale verim tomu ze i toto pujde...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

inka Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravím všechny nováčky i pokročilé,měla bych
> dotaz:nainstalovala jsem si demo VT a v
> objednávkách je jen entry limit buy a entry stop
> sell ,kde mám hledat stop buy a limit sell?Jestli
> se to už tady někde řešilo,omlouvám se nenašla
> jsem.Díky


když to zadáš nad akt. cenou, tak by tam měla být možnost volby StopBuy a LimitShell,
pod akt. cenou LimtBuy a StopShell

To máš na mysli?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vespolek
Stretol sa niekto s takýmto problémom: Naplácam na deme Adxmy, Aplovpivoty a Elhers Fisher Transform, potom to uložím ako pracovnú šablónu a po pár dňoch mi z grafu aj zo šablóny zmiznú Aplovpivoty a Elhers Fisher Transform, zostanú len Adxmy. Dá sa s tým niečo robiť a prečo miznú len niektoré indikátory? A ešte občas sa na grafe zjavia indikátory, ktoré som tam dávno nedával a nemám ich ani medzi šablónami.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ASIDAP.vttrs vypadá dost zajímavě, aspoŇ co jsem četl, může mi někdo poradit, jak se to naučím používat.... začínám s vt a je to pro mě španělská vesnice. narovinu říkám, že ani nevím co jsou pivoty(hledal jsem a nenašel co to je), co a jak a jaké hodnoty, podle čeho je zadávat apod, prostě kde bych si vše přečetl? mimochodem neumím anglicky, tak prosím odkazy jen česky ;) díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...