Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

short OJ may 05


jurie

Doporučené příspěvky

Čau Vlasťo,

Je mi 31, takže na tvou výzvu reaguju a budu Ti tykat. Mám tady nějaké reakce na tvé obchody. Myslím, že není špatný s někým sledovat trhy a dělit se o názor. Vychytá se tím spousta chybných domněnek. Aspoň já vždy spadnu na zem, když vidím, jak jsem se mýlil.

Takže:
+EC2005M (Euro FX (o) Jun – sleduju hodně i týdenní grafy a tam vidím double top. Osobně bych nenastupoval. 50% je blízko a na tak krátkém obchodě já většinou prodělám díky slipu a poplatkům. Kolem ceny 128 bylo dost husto. Já čekám s příkazem STOP SELL 127,50 a doufám...

DX2005M (U.S. Dollar (o) Jun) –opět na týdenním grafu vidím double bottom. Pokud se pokles nepotvrdí, sledoval bych proražení 85,10 a fofr na sever. Teď čekat co se stane na 50%.

CD2005M (Canadien Dollar (o) Jun) – Tak tady bych čekal. Myslím, že o cenu 80,15 se to bude ještě pokoušet. Cena je relativně vysoko a týdenní graf ukazuje opět double top. Ale ke korekci patrně dojde. S tím souhlasím.

C2005K (Corn (c) May) – tady bych do toho nešel, ale možná ti to vyjde.

PB2005K (Hogs (o) May) – tento trh skoro nesleduju, je opravdu divnej.

CC2005N (Cocoa (c) Jul) –

OJ2005K- souhlas. Já nastoupil o den později. Byl jsem poučen, že signál přišel právě 5.4. Ale v trhu jsem stále. SL neposouvám tak rychle. U tak krásný formace víc riskuju. Doufám, že poběží dál na jih.

SB2005N (Suggar (o) Jul – tady mi to nedává žádný smysl. Mám pocit, že jdeš úplně do všeho.

AD2005M –

+W2005K (wheat (c) May – já vstupuju do trhu vždy na základě formace double top/bottom, nebo supportů a resistencí. K indikátorům AD a RSI pouze přihlížím. Spíš mi potvrzují, jestli v trhu ještě zůstat, nebo ne. Tady bych do toho nešel.

+S2005K (Soybeans, May) – musím se zaměřit, jak trh reaguje po silnějším pohybu, jak často uvádíš. Nikdy jsem to moc neřešil. Ty dost často nastupuješ po takovém „úkazu“, jak jsem si všiml. Stejně bych dal souběžně příkaz STOP SELL 600. Co kdyby to prorazilo? Mohl by to být rychlý sešup.

P.S. už ve školce mi říkali, že jsem pořád v opozici. Tak nevím. Uvidíme, co z toho vyleze.

Zatím čest práci

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 32
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

/komentář 21.4./
Zdravím a díky moc za reakci… Jak jsi správně zdůraznil, je velmi přínosné, když ti někdo sdělí jeho názor na vstup/výstup do/z trhu…jelikož se tím samozřejmě všichni posouváme o něco dál… A myslím, že máme společný cíl… Vydělávat na komoditách….:))

+EC2005M (Euro FX (o) Jun – jsem v trhu (buy 1 kontrakt) a po včerejším obchodním dni si přitahuji SL pod low z 18.4 na 128.70

DX2005M (U.S. Dollar (o) Jun) – jsem v trhu od 18.4. (sell 1 kontrakt, cena 84.10), po včerejším dni si přitahuji SL nad high z 18.4. na 84.40

C2005K (Corn (c) May) – vstup do trhu (buy 1 kontrakt, cena 209.00), SL pod low z 19.4. na 204.25

PB2005K (Hogs (o) May – nejsem v trhu, nicméně včerejší den naznačil, že se jednalo pouze o falešné proražení a očekávám pohyb na sever (souhlas s tím, že tento trh je velmi nevyzpytatelný…)

CC2005N (Cocoa (c) Jul) – nejsem v trhu

OJ2005K – nejsem v trhu

SB2005N (Suggar (o) Jul – jsem v trhu (buy 1 kontrakt za open 8.42, přitahuji SL pod low ze dne 18.4. (při tvé poznámce, že vstupuji do všeho jsem se musel smát…:))…doufám, že to tak nevypadá….)

+AD2005M – nejsem v trhu

+W2005K (wheat (c) May – jsem v trhu (buy 1 kontrakt, vstup nad high z minulého dne, SL pod S/R úrovní)

+S2005K (Soybeans, May) – jsem v trhu (buy 1 kontrakt, vstup za open), SL si okamžitě dám na úroveň 600

Chci zdůraznit, že obchoduji pouze papírově a hledám ten svůj trh a MM. Hodně úspěchů přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...