Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

INDIKÁTORY jako vstupní strategie


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 145
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Franta0116 >> Já zase SL mám, poměrně vysoký - 250 USD.. v ER2..ale v případě ztrátových pozic k jeho plnění dojde tak v 80%, častěji mám výstup pomocí indikátoru. Někde bylo myslím psáno, že i Woodie říká, že není nutno čekat až na protnutí SL. Jsem stejného názoru a to vůbec neobchoduju WCCI. S pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra: tuto techniku testuji asi tak týden na e-mini ES, ER2 a Daxu. Zatím spíše inside bary, k outside jsem se ještě pořádně nedostal. Každopádně je to zajímavá technika a budu se jí dál věnovat.
A zkoušel jsi techniku Power break? Zatím to sleduji jen jako zajímavost ale výsledky mě překvapují.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To krakra: Já vím, taky to beru jako zajímavost, je to asi pozůstatek minulého pohybu. Používám jiné proražení, mám natestované proražení otevíracího baru na Daxu a na Wheat. Dax je okolo 75% a Wheat přes 80%, i když mám zatím jen přes 40 obchodů určitou vypovídací hodnotu to má. Proražení, jako patern se mi líbí, protože je za tím většinou dostatačný pohyb k výběru zisku a o to jde. :)
Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 9 months later...
  • 10 months later...

miki18,
nejsem si vědom nějakého indikátoru v Ninja trader na Support a resistanci a na trendový kanál. Maximálně Pivots (denní pivoty). Možná by šel naprogramovat nějaký indikátor, a nebo mají jiné programy tuto funkci v nabídce, ale navrhuji ti tyto důležité hranice zakreslovat sám. Jedině tak si postupem času vytvoříš cit pro to, co je pro tebe důležité a co ne. Jinak pokud máš dotazy tohoto typu, postupuj vždy logicky přes vyhledávání, najdi vlákno které je blízké tvému dotazu a hledej. Je možné, že když budeš hledat, najdeš odpověď rychleji a třeba i na více otázek.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miki18,
dle tvého dotazu soudím, že jsi toho na finančníku moc nepřečetl. Doporučuji ti projevit trochu snahy a věnovat minimálně několik měsíců studiu článků a příspěvků zde na finančníku. Popravdě málo kdo se bude zabývat tím, že se bude vracet k základním věcem, když SR úrovně a TL linky najdeš skoro v každém screenu, v jakémkoliv vlákně. Já do finančníku skoro vůbec nepřispívám, protože prostě vedle zaměstnání každý den čtu a čtu a testuji a testuji. Až bude čas na víc, tak se třeba i rozepíšu. V tradingu není nic zadarmo (jak si mnozí mylně myslí), takže práce, práce a nic než práce (bez té se jinak úspěchu nedočkáš).

Začni třeba zde www.financnik.cz/serial/komoditni-manual-zdarma.html
a potom třeba tady
www.financnik.cz/forum/read.php?2,96441,page=1
a zde
www.financnik.cz/forum/read.php?7,121299,page=1

Bylo mi líto, že ti nikdo neodpověděl, tak snad ti to pomůže.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

×
×
  • Vytvořit...