Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Mechanický vs. diskréční přístup k obchodování


Doporučené příspěvky

> bernacek

Vypadek proudu resim pomoci UPSky (zalozniho zdroje). Je potreba myslet jak na obchodni masinu, tak router (nebo jakekoliv komponenty spojene s pripojenim na net). Vypadky Internetu lze resit pomoci GSM modulu a zalozniho pripojeni na net pres mobilniho operatora, ale takhle daleko jsem nakonec nesel. Ja drzim pozice v prumeru nekolik dni, takze nepotrebuji resit pohyby v radu nekolika hodin a vzhledem k pouzite strategii se neda pracovat s jednoduchym fixnim PT a SL.

Byt Tebou bych se ale poohlidl po brokerovi, ktery drzi STP a LMT prikazy u sebe. Neprijde mi to zrovna moc prakticke, kdyz tyto prikazy visi na strane obchodnika. Nebo je to spis tim, jak je v NT implementovan PT a SL (nevim, nepouzivam)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 67
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Děkuji za rady,
možná jsen to špatně pochopil,sl a pt by měl být držen na burze

Príkazy ako SL a PT sú zadane na burze.Ak ale máte ATM,alebo sú tieto prikazy viazane na seba zapnutou funkciuo OCO tak toto funguje len na Vašom PC,podobne ako trailing stops.
Ak pride k spadnutiu szstemu vždy voláte trading desk pre uzavretie pozície.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bernacek: No me napadlo ze by to slo resit primo ve strategii. Nezadaval by jsi pevny PT do trhu ale jen virtualni ( SL by se pri dosazeni tebou stanovene ceny presunul primo na market a nechal by ses vyhodit) Nemusis resit problemy s OCO a v trhu mas jen jeden prikaz. Pri preruseni spojeni si stale chranen a nehrozi vyplneni jednoho prikazu bez zruseni druheho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bernacek

Ano presne tak jsem to myslel. Na trhu je umisten jen SL a pri dosazeni zadane hodnoty PT se jen presune SL a nezadava se jiny prikaz. Ty jsi ale psal ze obchodujes delsi casovy ramce, proto bylo snadnejsi jen vybrat brokera ktery podporuje OCO u sebe na serveru a nemusis se tim zabyvat. Mne se jednou stalo i to ze jsem diky pomalemu spojeni k burze, votatilnim trhum a tesnemu SL byl vyplnen za PT a nasledne byl zasahnut muj SL nezli ho ninja stihl zrusit. Nastesti sem sedel u PC a druhou pozici ihned zavrel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LEETO

děkuji za radu,
obchoduji 15 min graf,čili Vámi popisovaná situace by neměla nastat,jelikož PT a SL jsou od sebe vzdáleny docela dost.Líbí se mi broker AMP( komunikace v češtině a účet cca od 4k) a ten službu OCO nedrží u sebe,ale Vámi navrhované řešení s jedním pevným příkazem na burze by zřejmě bylo ideální,i tak strategii pustím nejspíše na virtuálním serveru,cca za 300,- měsíčně,kde by se tyto problémy s výpadky neměly stát,ale je lepší to mít ošetřeno i tím jedním posouvaným příkazem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...