Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Hoho, tak jak koukm včera super den pro obchodování, škoda že jsem u toho nebyl. Stihnul jsem jen noční gapy. No co jsou další dny, jak jsem se již naučil.

2okinen:
sorry, že neodpovídám na dotaz, ale u kompu jsem až nyní. Co se týká Gapů tak jsem na začátku,stejně jako a obchodováním FX. Věřím tomu, že se Gapy většinou vyplní. A můj postup je podobný jako má Airmike. V neděli večer čekám co nám trh přinese. Pracuji s gapy většími než 50 pips (většinou 100 pips) a čekám kam to půjde. K tomu poučívám 2 MA indikátory, RSI a MACD. Tento týden jsem však nevydržel neusnout a tak jsem nastavil Buy Stop příkazy. Vstup nějakých 20-30 pips od otvírací ceny trhu se stoplosem (dle mé MM cca 20-40 pips) a PT (cca 10-20 pips pod vyplněním gapu). Dal jsem 3 příkazy, jeden projel SL a pak šel nahoru (stane se), ale ty dva cca +140 pips. Snažil jsem se to zavřít dle indikátorů, když dle nich ceny dosáhly maxima (já uzavřel o něco pozdeji).
Zkus si najít nějaký svůj obchodní systém a testuj. Není nad zkušenosti, které získáš na demu nebo na ostro. Já jsem pořád ještě zajíc, ale hltám tady rady od všech ostatních. Děkuji všem.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To SID:

No jo, kdo něco umí, jde to obyčejně ruku v ruce se skromností - tím narážím na to tvé "jakž takž" - také bych se rád k tomu tvému "jakž takž" :) propracoval.
Každopádně díky za všechny tvé příspěvky - i za ty co ještě určitě přijdou a které obohacují hodně moc lidí.

Takže teď už k vláknu.

Dnes se očekává, že FED oznámí úrokové sazby. Podle mnoha indicií (obava z inflace, nízká efektivita am. ekonomiky v určitých oblastech, tlak ze strany hypoték) by se dalo předpokládat (a já s tím také počítám), že FED sníží úrokové sazby. Tím se atraktivita dolaru pro investory dále sníží. Budeš i ty Side (a další FX hráči) spekulovat proti dolaru ?

Mara

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MarekFX:

Sazby se určitě nesníží a zůstanou na 5,25% už po deváté v řadě. Důležité dnes bude především to co FED po svém rozhodnutí vzkáže investorům a tady se můžeme dnes klidně dočkat překvapení. V minulých měsících to bylo více méně dokolečka to samé a FED dával všem jasně najevo, že je inflace stále jeho hlavní zájem a žádné snižování sazeb se konat nebude. Od 28.6 (kdy se FED sešel nad sazbami naposledy) se ale zhoršily prakticky všechny fundamenty (kromě hospodářského růstu) a inflace taky nevypadá, že by měla ještě růst. Do toho propady světových akcií, zvyšující se počet exekucí majetku z důvodu platební nechopsnoti, banky mají problémy s úvěry atd atd...prostě FED na tohle musí reagovat a je docela možné, že bude jeho dnešní vzkaz trhu obsahovat nějaké změny dřívějšího stanoviska. Pokud se tak stane a FED naznačí, že by mohlo dojít ke snižování sazeb, dolar půjde dolů.. Toliko můj názor:)

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marekfx
i když podle více indicií by to snižování nasvědčovalo, myslím, že sazby zůstanou neměnné na 5,25%...FED vyhlásí sazby po 20,15 hod. SELČ a do té doby je ještě hafu času..:-)..trh může mít tendenci dolarového výprodeje, dopoledne tomu nějak nenasvědčuje...ale věřil bych docela tomu, že se do otvíračky v N.Y. zvetí euro, eurojen se sveze přes 164 - u libry, kterou od rána válcuje euro si tak jistý nejsem, ale pastičky i na cable jsou nachystány..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jay

Teď jsem ráno poslouchal asi půl hodiny CBSfin news, kde analytik od Morganů mluvil tak, jako by snížení o čtvrt procentního bodu byla tutovka - asi na tom mají nějaký svůj zájem :) - asi co analytik, to názor

SID

Side - tenhle finančnický slang (zvetí euro, nebo libru od rána válcuje euro) mi ještě dělá potíže :) - to první prosímtě nevím vůbec, to druhé - tím máš na mysli, že EURO získává na úkor libry ? tedy např. porovnání euro párů a libro párů, nebo jen konkrétní pár EURGBP ?

Mara

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MarexFX:

Co jsem četl na bloombergu, tak z 96 analytiků bylo 96 pro zachování sazeb, ale vždycky se nějaký pomatenec najde...i u Morganů:))
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=acODmZNZARrw&refer=currency
Každopádně banky na tom mají určitě svůj zájem...nebo spíš, čekají na to jako na smilování boží, protože u některých z nich asi nebude svědomí a jejich portólio zas tak čísté:)))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:Ralf

nie si nahodou z BA?
a co vravis- te na toto?

USD. Niektorí analytici tvrdia, že čokoľvek, čo dnes Fed povie. Len urýchli ďalší pokles dolára. Ak spomenie krízu hypotekárneho trhu, zvýšia sa očakávania skorého zníženia sadzieb. Ak ju nespomenie, môže vzbudiť pocit, že Fed priviera oči a hrozí väčšie ekonomické spomalenie.

nejde to zatial ten kabel vyrazne opacne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...