Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tohle je presne vec co mi na fx vadi a nejak ji nechapu, jakozto clovek co dela futures. zrovna dnes bych kvuli fundamentum sel tez short, ale desi me jak vsichni rikaji, ze nemuzou zadat prikazy, brokeri zavreli kram atd. a futures nebo options na meny nejsou tak zabanve jako ciste fx. no chvili to potrva nez to tady prelouskam co jste vse napsali, treba pak budu moudrejsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID tu myslím včera písal o jackpote, že netreba naň čakať, treba brať vrabčákov...no dneska má asi väčšina JACKPOT :)
podaktorí tipujú lotto a čakajú, že oni budú tí vyvolení, nám stačí aj forex
inak od pondelka som v EURJPY od 161,74 a EURUSD od 1,3675, tento týždeň cca 2500 pips...I love this business :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho Napsal:
-------------------------------------------------------
> Sid co tamz ase provokujes s tym obrazkom ? :D
> Zas budu vsetci venovat lusteniu toho indikatora
> co tam mas a nie obchodvaniu :D (tu)


Dovol abych ti poblahopřál k hlášce dne :)
A poděkoval Sidovi za všechno know-how / nebo jak se to píše a všechna ta udělátka protože jinak bych musel chodit vorkařit až do konce života.
btw. včera sem se dozvěděl že budu muset vypláznout 30.000 x3 za roční parkovací kartu pro firemní auta. No vypadá to že letos asi skončím s podnikáním i s kytkama a půjdu se hlásnout na sociálku jako nezaměstnaný :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID

No, já jsem tedy hrábnul po Metatraderu, protože po MIT v C (a tedy i trosku podobným jazkem, jakým se MT programuje) píšu rychleji než česky, ale napadlo mě, že bych ti měl asi korektně nabídnout nějaké peníze :) Protože jsem po tvém včerejším nakopnutí tedy napsal asi dvě tři udělátka "jak říkáš, co koukají k sousedům" a ještě s pomocí ADX (tedy té klasické) se zaměřil jen na Librojen.
To je ale taková paráda........ já snad ani nevím jestli to tu mám říkat - zatím 1025 pips + !!!!!

Mara

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MarekFX
tak to ti hodně závidím, "v C (a tedy i trosku podobným jazkem, jakým se MT programuje) píšu rychleji než česky".., a na stará kolena už se odmítám učit programování...tak to je parádní udělátko...popiš trochu princip - to koukání k sousedům..:-)....dnes to šlo hodně dobře a přes 1000 pips je hooodně velká paráda...Peníze si nechej a pokud přeci jen, dej je někde na charitu nebo nakup dětem z DD nějaké hračky (ani bys nevěřil kolik tím uděláš paády..:-))...já je nepotřebuji - prý kazí charakter..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...