Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID
Díky, Tvoje uznání mě těší víc jak Ačko ze zkoušky. Ja jsem na chop taky zvědavý, ale jak sa RANGE sníží pod hodnotu spread+slip+rezerva, přestane to generovat signály a nebude obchodovat, ale teď tu dělám algoritmus, aby to vždy nějaký volatilní pár a k němu korelujíácí našlo

Mara

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mara
1500 pips...:-)..to je při PV cca 9 tak 14,5K..tak to beze srandy nemám někdy ani já..:-):-)..pokud ti to nebude generovat signály a přestane obchodovat je to zlaté...právě při chop trhu ztrácejí obchodníci nejvíce..při trendu je to celkem sranda..:-)..Na tvou adresu - mám rád lidi, kteří místo zbytečných a obecných keců o ho...něco opravdu dělají a navíc u toho přemýšlí..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ralph618
To je přesněji řečeno od 1200 až po 300 minut, to znamená, že ta korelace se počítá po určitých krocích od 1200 minut k 300.
Když se podíváš na ten zvláštní grafík vlevo nahoře, tak to jsou hodnoty (jako na equalizéru) jak mi korelace tech dvou párů k tomu obchodovanému splňuje podmínku kolik má být korelační koeficient.
Hodnoty Min a Max jsou ceny obchodovaného páru, kdy Min vyjadřuje nejnižší hodnotu, která v daný okamžik ještě splňuje předchozí podmínku, obdobně Max je nejvyšší hodnota, kdy pár ještě splňuje korelační koeficient.
Levá "čárka" je jako na equalizéru pro "basy" tedy korelace pro 1200 minut, úplně pravá vodorovná čárka je jako pro "výšky" tedy pro 300 minut.
Omlouvám se, že nepoužívám asi ty správne FX termity, ale to přijde, ale technicky to máš jako s frekvencemi - od nejnižší po nejvyšší. Když dokážeš vyjádřit určitou křivku na tom pomyslném "equalizéru" jako hodnotu, dostaneš k ní na straně "nejvyšší" frekvence vektor a ten ti určí signál.
Signálů může být víc stejné povahy (S,B) za sebou, ale musí splňovat podmínku, že předchází-li signálu zase signál stejné povahy (S,B), musí být lepší než ten předcházející.
Nakupuj levně draho prodávej....
První opačný signát "vyclearuje" všechny předchozí opačné pozice a otevře svou pozici a tak pořád do kola.........

Mara

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SIDe
no jo, když jsem si před svým prvním příspěvkem sem asi čtvrt roku pročítal vlákna jak scripta, nemohl jsem přehlédnout Radovanovo motto. Jo díky moc že jste ta scripta začali psát a všem, že je píšete.....
Nejvíc jsem se vztekal, když tam někdo napálil právě jak říkáš sérii naprostých hloupostí doslova ho.. a pár hýkajících ho následovalo...... rušili mě ve studiu a tím než jsem se promazal, naštěstí to bylo výjimečně a držíž to docela pevně v rukou :) což se o mnoha zahraničníh fórech říct nedá :)


Mara

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mara
už to prosím zastav nebo z toho zblbneš a my s tebou..:-) - před chvíli to bylo 1500 a teď už 2000..:-)..Radovan si začíná užívat dovči a přes mobil asi FX nejede..:-)

Ralph
po dnešku si už nemyslím vůbec nic..:-), to co čte člověk např. na Bloomberg vypadá jako apokalypsa..:-), trhy se uklidní a budou se konsolidovat - otázka je ale kdy...noční Tokio a jeho průběh si vůbec nedokáži představit

forexgump
měl jsi recht !..:-)..do kalendáře na srpen 2008 si budu psát červené vykřičníky pro JPY..:-)

před 30 lety zemřel Elvis - to to letí...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...