Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak koukám než jsem nakoupil nějaký sunárky , vyzved rodinu a dojel domů tak jsme zase o kousek dále a já bláhový myslel že jsme pro dnešek skončili. Všem co jste dnes neztráceli tak gratulace, a těm co mají doma akcie tak nezoufejte, ono se to za nějaký čas srovná

MarekFX
jak říkal SID žasnu a koukám , chápu co to je ale vůbec nechápu jak to někdo dokázal vytvořit , inu je vidět že český národ na tom není tak špatně, a jelikož jsem o něco málo mladší než SID tak až se zbavím těch koulí u nohy jako radovan tak se snad to céčko a ty pluska zaučnu učit. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jsem byl dnes mimo, jako obvykle v tu nejnevhodnejsi dobu..., tak ted tady scalpuju na librojenikovi at mam aspon neco...;-)
MarekFX - jak jsem to tak narychlo prolitl, tak : DOBRA PRACE !.. Jako byvaly programator mam obcas touhy svou starou lasku oprasit a obcas vecer si zaasemblovat ;-)) a tenhle tvuj napad me svadi k tomu to vazne udelat... nejvic se mi na tom libi to, ze jak priznavas jsi ani moc netusil proc ti SID v souvislosti s librojenem doporucil zrovna pary gbp/usd a usd/jpy... fakt genialni...
mohl bys prosim te jestli se ti bude chtit sem hodit jeste tve konkretni hodnoty vstupu a vystupu jak se ti darilo tam na.. a vy.. skakovat ? v souvislosti s temi tvymi signaly ? diky !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy
no ještě tam asi k něčemu dojde, ale za dvě hodky otvírá Sydney a když se jukneš na AUD/JPY a NZD/JPY, je to taky slušný nařez (propady oproti stejné hodině včerejšku přes 800 pips)...údajně je aussie i kiwi vůči jenu nejníže za posledních dvacet let.., i když tehdy standardní FX trh v nynější podobě ještě neexistoval..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marku

chtěl bych se zeptat, v jednom z tvých příspěvků píšeš o - pro tebe ještě únostné hodnotě korelace - můžeš být konkrétní. Myslím, že zde je zakopaný pes. Statisticky lze snadno formulovat skládání dvou korelací (stejně jako skládání směrodatných odchylek, rozdílů, pravděpodobností atd.) Tak, jak řekl SID, je potřeba to otestovat i při obratech, korekcích. Při tomto trendu, který nastal, asi není problém zbohatnout (stejně tak, jako nebylo těžké totálně zbankrotovat). Zajímalo by mne, s jakou úspěšností jsi chytal signály buy a sell. Myslím, že funkčnost tohoto nástroje (ve spojení s ADX) je obdobná, jako funkčnost složených systémů ostatních. Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all: Uf už jsem tu - trochu jsem vytuhnul u Fantomase (ještě, že nevěděl o Forexu). Programoval jsem to přes noc, od těch asi půl desátý co mi SID nasadil toho brouka do hlavy a já díky štěstí utek z lopaty ztrátě skoro 38% účtu. Byl jsem na sebe ukrutně naštvaný, jaké jsem s odpuštěním hovado a nechám se unášet davem a hraju Forex jako by to byla počítačová hra. Začal jsem přemýšlet na pozici short Librojen 232.78. Systém jsem rozchodil jakž takž ke spokojenosti asi o půl páté ráno. Teď už sotva najdu Enter, zabalil jsem to s výsledkem asi 2500pips+. Tady je poslední screen než jsem to vypnul. Teď půjdu omdlít do pelechu a zítra pročtu na co jste se ptali a pokusím se max. zodpovědět. Noční směně přeju happy trading Mara

4061

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Endy
> no ještě tam asi k něčemu dojde, ale za dvě hodky
> otvírá Sydney a když se jukneš na AUD/JPY a
> NZD/JPY, je to taky slušný nařez (propady oproti
> stejné hodině včerejšku přes 800 pips)...údajně je
> aussie i kiwi vůči jenu nejníže za posledních
> dvacet let.., i když tehdy standardní FX trh v
> nynější podobě ještě neexistoval..:-)
> SID


Side, co očekáváš od od otevření Sydney?
S těmi 20 lety nevím jak kiwi, ale aussie byl na podobných hodnotách vůči jenu naposledy letos začátkem března, aspoň podle grafu na který koukám... nebo se dívám blbě?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

brus
no budu spíše jen koukat...ale posílení jpy nevylučuji.., máš pravdu - koukám že 5. března byl jen "jen" za 88,50.. ale dnes si hrábnul až k 87,80..takže o pár coulů níže..:-)

Ještě dodatek ke klokanům...od cca 21,45 hod. posílil aussie vůči dolaru o více jak 80 bodů a EUR/AUD se propadlo o více než 170 bodů...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...