Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jak píše Radovan ať si půjčují komu chtějí hlavně že se to hejbe. Oproti loňským prázdninám byly tyhle docela výkoné, jsem zvědav jak se to bude vyvíjet dál , librojen možná trochu uklidní a bude oscilovat v pásmu 229-234, cable možná udělá z té 2.0 hranici, každopádně uvažuji a nějakém delší pozici ve směru úroků, ovšem ti co nakoupili na 220 mají pěkný náskok. :) :) Každopádně když si to shrneme kdoví jestli carry tak jak je známe budou pokračovat. Včera bych tvrdil že ne, dneska bych tvrdil asi ano. Pokud se ještě pamatuji tak jsem se těšíl na toto posilování jenu jak malej a jak jsem si myslel jak to pěkně opepřím třeba s 20-50 loty a podržím to co pánbů dá. A když to shrnu tak jsem zase jen paběrkoval po troškách, inu ještě jsem nedozrál jak finančně tak psychicky. Ale jsem rád i za to paběrkování, protože všichni víme že vlastně nevíme co se na forexu bude dít v příštích minutách, hodinách a je třeba mít na paměti že každý takovýto opepření s nedostatečně velkým účtem může být tou nejhorší ránou naší golfové kariéry, která není zas tak špatná, ale jistě bude lepší a lepší. :) :) Moc dobře vypadají ty měsíční svíce na librojenu :) :)

4141

4142

4143

4144

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...