Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

okien,
vzdyt to tu SID kua pise! Bude to ficak! :-)

Acer1968,
pravdu dis, ale chce to udelat si nejdrive ridicak na veliky ucet... neda se s uctem se statisici dolary jezdit jako s desetitisicovym... to je jako maly fiatek a kamion! :-) proste bacha na zatacky, na parkovani, na akceleraci :-)
S jidlem roste chut a clovek si pak rekne, ze na to porad ma, ale nekdy ouha!
Idealni je dat do tradinku vzdy jen penize, o kterych vis, ze ti nebudou chybet... pokud je vytunelujes z firmy, at ti tam pak nechybi. Jinak milion je cesky 50.000 USD a to zase neni tak moc :-)




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Předpovídat cokoliv v den, jako je tento je značně ošidné..:-). V kostce - USA fundamenty budou asi v mezích předpovědí, kanadské HDP je otázkou, projev BB - ten nebude chtít něčím negativním dolaru uškodit a dost důležitý bude i projev Bushe po 17 hod., který má oznámit kroky pro majitele subprime hypoték, kteří hypotéky nespláceli, tak aby o svoje domovy nepřišli. (podle Bílého domu garance nových půjček za lepších pdomínek..to mi příjde jako neustálé nalávání peněz do černé díry - holt se blíží volby..) - a do toho onen konec týdne i měsíce..Ohledně jpy - po noční seanci předpokládají někteří japončíci pokles jpy vůči euru.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan:
dobra blbinka :) potesi v case nudy, ale namiesto na gulky treba zatlacit na kabel :)

Endy

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ALL,
> snad se na me nebude SID zlobit za cesky link, mam
> jej koneckoncu prave od nej... dobra pomucka na
> den plny fundamentu! :-)
>
> www.superhry.cz/games/752/
>
> Radovan
> --------------------------------------------------
> --------------
> Kdo chce, hleda zpusoby. Kdo nechce, hleda
> duvody...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ALL,
> snad se na me nebude SID zlobit za cesky link, mam
> jej koneckoncu prave od nej... dobra pomucka na
> den plny fundamentu! :-)
>
> www.superhry.cz/games/752/
>
> Radovan
> --------------------------------------------------
> --------------
> Kdo chce, hleda zpusoby. Kdo nechce, hleda
> duvody...


Konečně jsi prozradil svoji strategii. Uděluji ti řád huňatého kosočtverce............

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro Acer1968 a podobně smýšlející
Největší chybu by jsi udělal,kdyby se ti podařilo to zboží prodat a vrazil to do forexu,také jsem mněl obchody s elektronikou,také mně to stárlo až jsem to zlikvidoval,ale nebylo to dobře,zamysli se jak ti jenom roste cena fy,jenom to chce vydržet,dále je dobré mít více činností,protože něco může vypadnout,spíše ti doporučím koupit nemovitost a pronajímat a mít tam obchod,kámoši kteří vydrželi mají zaběhlé stabilní a nyní již drahé fy.A teď k forexu,tady také mluvím z vlastní skušenosti,přednedávnem jsem zlikvidoval svůj první účet.Když si vezmeš milion Kč =50000usd a když budeš obchodovat s 1 lotem,je to to samé,jako když máš 500usd a obchoduješ s 0,01 lotem,doporučuji začít takto,až budeš vydělávat,zvětšit to třeba 10x....Jasně že to není efektivní,ale člověk si musí uvědomit,že o 50000usd tady může přijít tak lehce,jako o 500usd,může to být otázka i jednoho dne,jestli začne riskovat a ten den platí marfyho zákony.Jinak tě varuji před přílišným optimizmem,do tohoto vlákna s oblibou píší i ohvězdičkovaní tradeři,kteří sem hodí tabulku s výdělky,na ní dělají obchody s 10 loty(mněli by mít účet tak 10 milionů v českých),na těch obchodech jsou výdělky že člověk valí oči a potom z nich vyleze o pár příspěvků dál nebo blíž,že se ptají na založení live účtu, a který broker je nejlepší pro toto založení.Určitě existují lidé,kteří vydělávají,ale myslím si že až na pár vyjímek sem již nepíší,proč by se chlubili a prozrazovali svoji identitu či obchodní strategii?Já jsem ve fázi,že znovu začínám obchodovat,na účet jsem si poslal 200usd,a to ti garantuju,že do 14 dnů o ně přijdu,a když bych si tam poslal 5000,bude mně to trvat tak 3 měsíce,ale určitě bych je projel.Obchodování zdar.
Jo a ještě si všimni začátečníků na live účtech,jak se tady střídají(a zapomínají)jména,jak je ze začátku každý hepy a po měsíci o něm není ani slechu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...