Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hapko v prilohe prikladam moje obchodovanie o 20.15. Zacinal som s uctom 226. Po pol hodinke som mal z uzatvorenych pozicii 2500 USD a este nejake otvorene. no a este mam nejake pozicie otvorene. Napr NZDJPY drzim od 83,24. Cize uz som aktualne na 3300USD. Asi to pozatvaram, alebo necham tesny SL. Subor treba prementovat na .xls. ralf

4239

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radovan:
sakra, ja na to nemám guráž, ale tiež mi to vychádza na takých 200 - 250 pipovú spiatočku na librojene... Normálne na to kukám jak drak a nič mi z tejto menovej harakiri nie je jasné ( myslím librojen ). Máš na to nejaký recept? Bo sa mi zdá že všetky doterajšie profity na librojene ktoré som urobil boli výsledkom obchodovania na R a S. A to sa mi zdá pri mojom zameraní na fundamenty trochu nebezpečné. Ale inak sa mi tento pár páči.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ... nedalo mi to... eurojen short od 162,27 a
> librojen short od 233,60 :-)
>
> Radovan

... říkáš tohle stojí za trvalý záznam, v chatu by to bylo za týden fuč.. :)

dobrá práce, konečně něco v reálném čase... jsem tam taky cca tak... šel jsi tam rovnou, nebo až v tom retrace ?
ten gj short mě svrběl už od těch cca 234 (odraz od 200 ema 4H) s cílem tak 200 pips... no uvidíme

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Situacia presne ako vcera rano:
Kabel ani euro neprebili (zatial) R (vcera to bol S) a vydal sa na opacnu stranu .. Som short na oboch z vrchu.

Maatej Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim, kabel, eurusd long, swissy short. Je v
> tom niekto so mnou, alebo budem zas jediny v
> cervenych cislach?
>
> Maatej


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to DOman..

teda trosku si ma zle pochopil.. ja som na EUR USD.. long uz pol dna pred zverejnenim IR a vravim ze to aj napriek datam (CPI) pojde hore tj. dolar oslabi (mozno nie okamzite ale casom dufam)

ale dlhodobo si myslim ze ma eur usd potencial po spominanych 14121.. a potom sa to obrati.. mozno sa to obrati aj skor ale nemyslim.. ak to aj nepojde hore tak to nepojde jednoznacne ani dole ale bude oscilovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fyzik
Teoreticky máš asi pravdu, jenže u pyramidový hry se nikdy nemůže dostat ten úplně na spodu pyramidy na vrchol a jak řikáš tak hledat idioty co to od tebe koupí je nesmysl protože ty nevíš jestli je čas to prodat a nikdy předem nevíš kdo je větší idiot ... Je jasný, že peněz je pořád stejně jen se trošku jinak přerozdělej :-) , ale zpochybňovat FA jako takovou se mi zdá hloupost. FA podle mě může vypadat třeba i tak, že se někomu zdá ,že například žádnej investor už nebude kupovat v zóně nad 1,4 za usd protože maj strach, že je to moc vysoko i když úroky šli dolů atd. a jak říkal Sid ,že nikdo nechce slabej dollar třeba.
Jinak nevím proč zpochybnuješ Sida, kdyby nic nevydělával a dával jsem jen fotomontáže z photoshopu tak nevim proč by tu na chatu pomáhal snad 24 hodin i úplným nováčkům na demu a nikdy po nás nic nechtěl :-)
Já vím, že jsi asi dost alergický na tuhle větu a určitě o ní já nic nevim, ale každýmu třeba opravdu může fungovat něco jinýho.. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...