Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nooo, čísla spoza mláky vyšli pre dolár cool, akurát si myslím že sa čaká na to ako to celé okomentuje BB a potom by napr. taký cable mohol ísť južne. Terajší pohyb long by mohol znamenať vylepšovanie pozícií ako aj fakt že je piatok. Uvidíme. Čo sa týka eura, po číslach, ktoré prichádzajú z eurozóny v posledných dňoch to vyzerá na ťažko odhadneteľný pohyb ( aspoň teda pre mňa ) ale aj tam by to mohlo short ísť vzhľadom na libor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj Side, od kterych bank si ctes analyzy nebo od kterych analitiku ?? uz kdysi si psal, ze jen nekteri.. + ctes analyzy nejakych svetovych bank ?? ja se je snazil najit, ale netusim kde.. prochazel jsem ruzny stranky bank, ale nenasel jsem je.. tak jestli sem neco das.. Diky

nevite nekdo kde najdu nejaky informace o krizovych parech a vztazich mezi menami ??

existuje nejaka stranka kde sou pohromade zmeny hlavnich indexu, hlavnich komodit atd.. ?? proste nekde pohromade..


Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to anim.mina:
ach jo, chudak Sid, uz sem chodim vic jak rok a tohle je tady asi nejcastejsi otazka....snad uz castejsi nez co to je cable :-) ...odpovedi uz tu jsou od nej tucty.... www.bloomberg.com, www.reuters.com , komentare od Hanse Nillsona:
www.cmsfx.com/en/forex-resources/forex-commentaries/ ....pak taky dobra stranka: www.google.com a vyhledavani na financniku...

priste by to alespon chtelo projevit trochu snahy, nez se na neco zeptas...mozna zjistis, ze na drtivou vetsinu otazek, ktere mas, tu odpovedi jsou.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

anim.mina
Už to vlastně napsal Wugaz - stačí zapnout místní Vyhledavač anebo zagooglovat. Bankovní info, týkající se FX a vývoje páru jsou z 80% volně na webu a už jsem tady zdroje (www) uváděl x-krát....Odkazy na křížové kurzy a korelace jsem už tady dával snad 10x..OK - po jedenácté..:-). Ještěže se neptáš na to, co je to cable....
www.mataf.net/en/forex/trading/correlation/table/
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...