Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jiris109:

ahoj:-) nevim kde si cetl,ze se pozice na fx drzi obvykle 2dny ? Pozici muzes drzet jak dlouho chces, a z toho profituji i napr. carry traders, kteri profituji jednak z dlouhodobeho up trendu + denni uroky na pozici. Napr. koupis gbp prodas jpy, jses long v gbp/jpy a spekulujes na rust gbp, pokud ti to vychazi, pak profitujes nejen z rustu gbp, ale i z uroku na pozici (denne + kazdou stredu 3x). Nehlede na to ze z poz. uroku pak lze kryt kratkodobe ztraty na danem paru. Dlouhodobe vynosna strategie, pokud se trh nerozhodne jit dele proti tobe, jako napr. v srpnu07...

Sid:

ahoj Side, souhlasim s tebou, nemyslel jsem to vyse nijak zle, ani nejsem linej se vzdelavat, jen mi slo o to, ze takovy presny analyzy proc a co a jak, co si tu zminoval, nejsem se svejma skromnejma znalostma schopen dat dohromady :-) a tudiz nemuzu moc prispet :-)

Fajn den a hromadu pipsu vsem!

ps: co si myslite o gby/jpy ? Dle me pokud dnes zavre spolehlive nad 235.5,tak bychom se mohli velmi brzy dockat 238.xx
pps: za fakticke chyby se predem omlouvam, a predem dekuji za opravu! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrej večer ve spolek. Pochytili jste taky někdo ve 22:28 na minutovym grafu gbp/jpy významný pohyb v nevýznamnou dobu (žádná zpráva) s nevýznamným okolním volume...? Neříká se tomu náhodou sencorův tunel. Forex sleduji již téměř dva roky, ale ještě jsem se s něčím podobným nesetkal. Jsem celý nažhavený na svoji 18ku abych mohl začít obchodovat live. Děkuji vám za případné odpovědi a osvětlení této "abnormality".

4494

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenice: no podla vsetkeho ides cez MT. Vyzera to skor ako systemova chyba tvojej platformy a ten pohyb ani nenastal. Na VT v tu dobu taky pohyb nie je zaznamenany. Na VT je zase chyba ze tam chyba na prelome dna cela hodina . Posledna sviecka je 16,30 a prva sviecka je az 17,35. Sencorov tunel je ak jednotlive pltaformi su rozdielne rychle. Uplatnis tot ak ze sledujes tu rychlejsiu platformu a otvaras na tej pomalsej kde este pohyb nenastal ale ty vies ze nastane.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: tak sa pozri na moj graf. Ja tam ten pohyb sice mam ale je zaznamenany uplne inak . Sviecka sa vykreslila proste inac. Dalsia vec je ze mi tam chyba cela hodina obchodneho dna . Posledna sviecka je 16:30 a dalsia je vykreslena az 17:35. Proste bordel na ktory som si uz zvykol. Najzaujimavejsie je to aj tak po vikende kde mam bezne vyobrazeny neexistujuci den ktory trva mozno hodinu az dve a potom zacina normalny. :D

4499

4500

4501

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho:
to je pro mě záhada, já mám v live grafu všechny svíčky v této době. Ale je to možná tím, že na VT neobchoduji :D Zkoušel jsi to na jiném počítači? Ale je možné, že VT reaguje na rychlý pohyb na grafu výpadkem systému, viz zprávy... Jinak na bordel si nezvykej.... požaduj kvalitu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...