Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

premnath--Dá se,použiješ čekající pokyny.
Další prognoza--tak na konec prosince-začátek ledna--můj názor je takový,že eur/jpy na bps 123 na 4H ukazuje že by mohl jít k 160,58(i když si to ráno velmi odhodlaně namířil na sever),nepočítám že by chtěl usd/jpy opustit 113,nějak mu to nejde nahoru ani dolů, tím by se mohlo svést eur/usd k 1,4210,gbp/usd se asi nějakou dobu bude motat okolo 1,9800-1,9900 a gbp/jpy okolo 1125
Pro teorii,že by mohlo spadnout eur/usd je i jednoduchá úvaha,že eur/usd se celkem modeluje podle (se spožděním) gbp/usd a ta je nyní na 93,7 procentech od maxima z 9.11.2007 a eur/usd na 95,9 procentech od maxima z 23.11.2007.Tady se opírám jen o jeden graf BPS 123,tak to berte s rezervou.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Takze eur/jpy opravdu spadl pod avizovanych 160,58,i kdyz to chvili trvalo a slo to i pekne nahoru,ale nakonec to tam bylo,nyni je moznost,ze to pujde k 157,11/ale az po te jestli prorazi 159,72/.gbp/jpy by mohl jit k 211,80 nebo az k 202-209,to uvidme casem,gbp/usd k 1,9575/to je celkem aktualni/ a usd/jpy na tydenim grafu ukazoval na BPS 1-2-3 ze pujde az k 103,88.eur/usd by mohlo vylezt k 1,4860.
Nynejsi hodnoty--
gbp/jpy--215,25
GBP/USD--1,9732
usd/jpy--109,08
eur/jpy--160,86
eur/usd--1,4750

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím si zase zapsat nějaké postřehy,než se to mně to vypaří z hlavy.Na usd/jpy na týdenním grafu je vidět,že když to sjede pod 107,19,tak může skončit u těch avizovaných 104,tento pár bude ovlivněn DJ indexem,který když spadne pod 12652(to je jen o 150 bodu),tak může sjet na 12174.Na týdenním gafu gbp/jpy jedeme dolů(minulý týden jsme prorazili 221,25),konečná je zatím na 208,89.eur/usd bude asi pokračovat nahoru,na denní gr. je vidět,že již jedeme k 1,4997,na týdenním je patrné,že můžeme skončit na 1,5222.Vše je jen hypoteticky,může se to odehrát v řádu několika měsíců.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika
koukám, že jsi si pojal tohle vlákno, jako svůj blok.. :) "Musím si zase zapsat nějaké postřehy,než se to mně to vypaří z hlavy"....JPY je vždy těžké predikovat, ale vzhledem k současnému vývoji stěžejních komodit i k neochotě BoJ vzhledem k úrokovým sazbám, moc bych na jeho razantní posílení do konce ledna nesázel..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo,je to fajn,že je tady spousta prostoru,ještě chci doplnit že na denním grafu je vidět,že gbp/usd prorazilo 1,9753 a pravděpodobně skončí na 1,9251,to je otázka týdnů,na usd/jpy ted bude pravděpodobně korekce nahoru,neboť prorazil 109,76 a může pokračovat na 110,83(4H),to je otázka dnů.
Nynejsi hodnoty--
gbp/jpy--216,19
GBP/USD--1,9725
usd/jpy--109,62
eur/jpy--161,27
eur/usd--1,4711

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jpy je skutecne velive volatilni nastroj,ale co se tyce paru GBP/JPY je to asi nejzajimavejsi instrument ze vsech majoritnich paru.Uz diky tomu ,ze volatilita je v prumeru 3x vyssi v porovnani se zbytkem majors.Ja osobne obchoduji tenhle par pouze mimo zasadnich fundamentalnich zmen.Jakoz jsou zminene urokove sazby ,nebo silne ekonomicke zpravy.par Gbp/jpy je 85% korelace DowJones indexu. Moje predikce pro tentno par je GBP short minimalne do konce mesice ledna pro dlouhodobejsi investory.V pripade ,ze se FED's rozhodnou zkratit urokove rates na konci ledna o vice jak 0,25% a posili tim export spojenych statu a tim padem zvysi se i objem indexu DJ,bych pockal jakou zmenu par zaznamena.Co se tyce usd/jpy sledujte pad dollaru ke hranici 111.50 jakozto 50% fib retrace !!! upadek usd jde silne v peti vlnach mezi 114.65-108.22.K tomu aby se kompletne vyplnila druha vlna pred tim je vysoce pravdepodobne,ze Jpy klesne k hranici 108 ke ktere nema daleko.takze momentalni signal je usd short.pote retracement k 111-112 a dalshi vlna dolu proti yenu.

USD/JPY-bearish
GBP/JPY-bearish


Je to pouze muj osobni nazor ,vyvozeny z analyz,studii,a kazdodeniho sebevzdelavani se !
I presto si myslim,ze jakykoli par obsahujici JPY je silne riskantni .
Rad bych videl nazory tykajici se JPY .Napiste co si o tom myslite a jakym zpusobem je se treba k tomu postavit.
Diky

;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky jsem viděl ten film a je velice velice přínosnej, hodně mi to otevřelo oči i mysl! Informace o nové plánované měně [bold]Amero [/bold]v Americe, Kanadě a Mexiku je na:

1) video.google.com/videoplay?docid=-686108267122535204&hl=en - dokumentární free film fuch doby - proto ty kdo se chtějí mrknout je jen na tuto část o měně AMERO je to v čase: 1h :43 min, ale [bold]vřele doporučuju [/bold]si tenhle film pustit celej!

2) www.zvedavec.org/komentare/2007/11/2321-plany-na-konec-dolaru.htm
3) www.amerocurrency.com/support.html // jak amero bude zřejmě vypadat
4)www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=58091 // článek v angličtině

Bylo by možná dobrý založit novou diskuzi týkající se nové plánované měny Amero, ale zatím jsem neposlal 30 příspěvků. Jestli chcete tak to někdo založte. Zajímali by mě názory jestli to je pravda nebo, jen šikovně vykonstruovaná sci-fi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...