Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Volf: clovek si za tych 6 rokov zvykne na vselico. :) Mne VT nijak extremne nepada mozno raz za tyzden ale zase mam problem na prelome dni ze mi nespravne zobrazuje graf ale to spim takze je mi to jedno. Inak je zaujimave ze kazdy ma s VT ine problemi. Niekomu casto pada niektop ma zle grafi . Je to divne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim tradery!

gbp/jpy preslo pres 238.xx a stoupa k 239, podle meho nazoru,pokud dosahne a zavre nad 239, a libra bude nadale stoupat na rocni maxima, pak muze dojit k rustu k 240. Pokud by bylo 240.xx - 240.50 prekroceno, pak dle me mame slusny long nekam k 243. Naopak pokud bude situace pro USD nadale neprizniva, 115-116 odola naporu, a libra pujde do drobne korekce, a gbp/jpy se dnes ci behem tohoto tydne odrazi od 239, pak se muzeme tesit na shortik. Prvni zastavka podle me nekde kolem 237 a dalsi na 235.5x. Otazka je co na to carry traderi ( neb se blizi konec roku a vybirani zisku ), a co na to dnes FED ( zdali o 0,25% ci vic ) a hlavne jaky da vyhled na prosinec. I kdyz jak rika Sid, podobne zpravy jsou uz zapocitany v trhu :-)

Jak to vidite na gbp/usd/jpy??

To Sid:

Side s cim je mozno spojit GBP ? S EUR (+EUekonomikou)? Ptam se proto, ze USD mohu spojit s ropou/zlatem (aka USD/CAD, NZD, AUD),DJ,SP. EUR s evropskou ekonomikou a EU indexy. CHF se zlatem, ale s cim se da spojit GBP, pokud vezmu v uvahu ze Londyn momentalne souperi s USA o svet.fin. centrum ? S jakymi komoditami, indexy...? Jak velky vliv ma na GBP vyvoj EUR ? DIK MOC za tip!!

Fajn den vsem:-)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

l00ser
dnešní FED je velká neznámá a jen všeobecný předpoklad (0,25%) je možná trochu v trhu promítnut..ale i tak si myslím, a´t bude vyhlášení FEDu jakékoliv, s trhem to pohne..
GBP je provázána samozřejmě na evropskou ekonomiku a koreluje s eurem celkem obstojně, stačí kouknout na korelační tabulky..(i když v poslední době to není tak výrazné a doby korelace kolem 90-95% jsou asi pryč)..
www.mataf.net/en/forex/trading/correlation/table/
jinou věcí je úroveň GB úrokových sazeb, které jsou momentálně atraktivnější než v USA a taky před EU..a to se promítá do LIBORu, do měny, do vztahu k jiným měnám, atraktivitě pro carry atd.
USD bych te´d spojoval (mimo úroků, stavu ekonomiky atd.) spíše s indexy a s ropou, zlato není momentálně moc v souladu s vývojem dolaru.., GBP nelze myslím navázat jednoznačně na nějaký vedlejší trh , jako třeba CAD na komodity, CHF na zlato a ropu atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Luky/Bachmann
to byla jen dopolední reakce na Radovana z chatu ohledně Long vývoje librojenu...CCI to není - jen obyčejné upravené Momentum s filtrem,...obchoduji převážně upravený 1 min. nebo 5 min.,.. 30 min. neobchoduji, jedna svíčka za půlhodiny mi nic podstatného intradenně neřekne..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...