Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Retro: Trosku ulet ohledne te konkurence ne :) ... a nebo to myslis tak, ze by CUBA chtel nejakou tu "virtualni" whisku ci kvetinovy dar a SID by mu to zavidel :D ...

Nevim jak ty, ale ja obchoduji live a nehodlam tam poustet neco co tu bylo popsano velmi povrchne [bold]a navic je to zkompilovane[/bold] a tudis si nemuzu zkontrolovat co ta ea vlastne dela :).
Proste kdyz chci neco uverejnit tak to uverejnim se vsim vsudy a nebo to nema smysl uverejnovat, ja osobne spis nechapu lidi co si tu "honi triko" (nerikam ze CUBA, ten aspon neco malo uverejnil), ze jim neco vydelava, ale system neuverejni. Proc? Ceho se boji? Asi si mysli, ze je na forexu malo penez a nekdo by jim mohl jejich zlate prasatko vybrat :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ta ea sama neobchoduje, je to jen pomucka pro stanoveni virtualni SL a TP. Tzn. ze neni videt u brokera a da se nastavovat interaktivne popotazenim cary, coz se dost obcas hodi.

Cudu znam osobne spoustu let, obchoduje s live penezy na pomerne dost velkem uctu. Co se tyce bucafonu, to je jina kapitola, pochybuju ze by nekdy zde zverejnil zdrojak, na to je to prilis cenne a drahe dite. Ale mel snahu vam ukazat par novych zajimavych triku.

Napriklad martingale ea goblin...a jine, vsechny maji stejny problem, geometrickou nebo jinou radou zvetsujici se pocet lotu do faze kterou nelze zvladnout. Vsimli jste si z jeho logu jak male objemy mu tam pri pyramidovacim modu skacou? A neni to tim ze by mel tak skvele entry. Je to o matematice. To na co goblin potrebuje 8 stupnu pyramidy , tam bucafon ma 2-3.

Zaroven to pyramidovani lze vypnout a pouzivat to jako poloautomat s grafickym entry na S/R podle jakehokoliv systemu.

Treba vam to jeste popise.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech
občas pochybuji o schopnosti některých nicků umět číst.., tady jsi na vlákně Komentáře a tipy...to co tady dáváš z nějakého dema k dobru, patří do vlákna Indikátory a obchodní systémy, přip. Meta Trader 4...nedělej v tom tady prosím hokej a příště to dávej do uvedených vláken...na plkání někteří generálové, ale respektovat základní pravidla vláken už jde asi hůře...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tedy pánové, už se to tady zase hádá, a já přemýšlím proč. Je tu řeč o nějakým systému, snad se jmenuje Bucafon, ale asi jsem úplně mimo, protože jsem nic nenašel.Třeba jde o tajný heslo, který se napíše do MTčka a pak se něco děje. Jinými slovy, mluvit o uvěřejnění zdrojáku čehosi, co tu ani není ...... no ,jsem prostě mimo. Jinak jsem už viděl řadu indikátorů a obchodních systémů, které dal někdo na sklo a velká část byla zaheslovaná, takže se na to nedalo kouknout a nikdo nic nenamítal. Mě je to celkem fuk, protože bych si tam stejně nic nepřečetl - neruzumím tomu, ale je možný, že jsem těch několik posledních stránek tady úplně blbě pochopil a řeč je o něčem zcela jiném. V tom případě dělejte, že tady můj příspěvek vůbec není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> frantacech
> občas pochybuji o schopnosti některých nicků umět
> číst.., tady jsi na vlákně Komentáře a tipy...to
> co tady dáváš z nějakého dema k dobru, patří do
> vlákna Indikátory a obchodní systémy, přip. Meta
> Trader 4...nedělej v tom tady prosím hokej a
> příště to dávej do uvedených vláken...na plkání
> někteří generálové, ale respektovat základní
> pravidla vláken už jde asi hůře...
> SID

Za prve jsem pouze navazoval na drivejsi diskuzi, za druhe jsem zadny indikator ani system nepopisoval a spis bych rekl ze se blizim Komentari a tipu a za treti predpokladam ze jsi prispevek osobne schvalil kdyz se zde objevil. Takze nechapu co je mi konkretne vytykano.

Bye

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po pravde uz presne nevim, cetl jsem tvuj prispevek stran position sizing.... moc me to zaujalo a posunulo. Chtel jsem se zeptat na filozofii podle ktere ridis velikost tech pozic pripadne je uzaviras, proste jak to tak asi provadis prakticky. A pak jeden zasadni dotaz, podle ceho urcujes hlavni trend? Na jakem TF? Bavim se o uctu cca 5000euro.

Jinak pokud by te zaujal ten bucafon, v ramci pravidla ktere jsi zminoval o reciprocite informaci, muzu zajistit primy kontakt na tvurce... i kdyz pochybuju ze te takove hrani zajima :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech:

trend sledujem monthly-weekly-daily.
poziciu zacinam 1 kontrakt na kazdych $30k a ked sa trend na mensich TF vyvija so mnou pridavam.
Vravime hlavne o akciovom trhu. Tam sledujem kvoli ID trendu aj take veci ako internals - klesaujce/stupajuce tituly, trin, tick atd.

Sorry asi neviem co je to bucafon, nesledujem vsetky vlakna pravidelne. ;)

Dobre obchody zelam.

P.S. da sa nakuknut aj do mojho profilu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...