Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prognoza ze 30.1.2008:1-2-3 Pattern
gbp/jpy k 219,80 po proražení 214,10,momentální hodnota 213,19
usd/jpy k 108,65 po proražení 107,92,momentální hodnota 107,35
gbp/usd k 2,0208 byla proražena hranice 1,9881,momentální hodnota 1,9857
eur/jpy k 163,42 po proražení 159,16,momentální hodnota 158,69
výpočtem může jít eur/usd na --163,42/108,65=1,504
podepřeno je to tím,že DJ index po proražení 12485 může dojít k 13005
vše na 1d grafu
Doplnění:aud/jpy prorazil 95,46 a může dojít k 98,61,momentální hodnota 95,63
nzd/jpy prorazil 83,55 a může dojít k 86,70,momentální hodnota 84,13
vše na 1d grafu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S tou prognózou(mimochodem není moje,vše ukazuje graf na určeném TF na 1-2-3 Pattern) je to těžký,co se týče z 1.2.2008 je to na denním grafu a může se to vyplnit během pár dnů ale i později,třeba za měsíc,je tam vždy důležité,jestli byla stanovená hranice proražena nebo nikoliv,např u gbp/jpy ještě nebyla.Co se týče minulé,vyčtené z týdeních grafů,tak ta ještě asi nedoběhla,něco se již splnilo,něco již má náběh se splnit (např usd/chf),ale vzhledem k tomu,že s tím začínám a nedá se udělat zpětný test,tak nevím,jak to funguje a jestli se to bezezbytku splní,což nepředpokládám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: Žádný svatý grál jsem nevymyslel. Dokonce si myslím, že má strategie je na můj vkus v režimu full automat riziková a proto ji používám na ostrém účtu jen v režimu poloautomat, kdy nakreslím na graf supporty a rezistence a automat podle nich obchoduje.
Automat pyramiduje, ale ne tupě jako třeba Goblin.

Jinak dávám uživatelů tohoto fóra jeden můj EA, nazvaný CloseAll. Udělal jsem ho proto, že forex brokeři vidí vaše SL a TP. Několikrát se mi stalo, že mě vyhmátli na SL na pips přesně. Jednou mě to tak "dožralo", že jsem naprogramoval tenhle EA.
Použití je jednoduché. EA se spustí, nakreslí 2 čáry. Pokud cena Bid protne jednu z těchto čar, všechny obchody na dané měně se zavřou. Čarama je možné pohybovat myší (nejdříve na ni však musíte 2x kliknout).
Pokud máte např. otevřeny short obchody, pak spodní čára je TP a horní SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cuda
Nebudu hodnotit přínos a funkčnost tvého systému, ale Volf má pravdu. Opravdu to zavání spamem. Nedávej tady odkazy na svoje stránky, to je proti všeobecným pravidlům diskuze na Finančníku. Odkaz byl smazán. Myslím, že pro případné zájemce bohatě postačí, když tady např. vložíš dílčí indikátor spolu s popisem jeho funkce a s nějakou doprovodnou omáčkou.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

;-) kazdy dobry skutek musi byt po zasluze potrestan. tohle forum je zvlastni. pred casem jsem prosil o kontakt na joachima, pac zde zcela nezvykle neni moznost zjistit kontakt na usera, natoz mu poslat email nebo SZ. Nikdo nic.

Cuda vam predlozil zadarmo EA closeAll, ktera prekracuje vse co jste kdy videli o 2 tridy, SID ji smazal a

nedostalo se mu ani dekuju. Mejte se fajn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech
ufff...předpokládám, že většina lidí tady umí číst. Dole to máš ještě napsáno tučně červeně - s dodatkem - tyto příspěvky nejsou schvalovány.
Jsme tady na serveru Tomáše a Petra, kteří tento server financují, jako hosté, tak holt respektujme pravidla. Desítky lidí tady dávají svoje indikátory pro různé verze platforem, obrázky, popisy atd. atp. - nikdo proti tomu samozřejmě nic nemá, ba právě naopak, ale opravdu není nutné vkládat odkazy na stránky. Pokud tuhle triviálnost nechápeš, je to tvůj problém...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Někde jsem tady četl, že tradeři pomáhají traderům. Chápu, že mají hoši obavy z jakékoliv konkurence, ale pak to jde udělat Side i tak, že smažeš odkaz a indikátor nahraješ. Nezabere to o moc víc času než pouhý výmaz. Protože je script podle mého názoru dobrý, přikládám ho. Happy pips.

4932

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...