Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

trigor
Až přejdeš na live bude to jinak. Pokud se ti na demu, tak jak popisuješ, daří - vidím to na migraci Radovanova kocoura anebo jsi opravdu osvícený...:-). Ale spíše mi příjdeš, jako obrovský srandista: "Po devíti měsících demo obchodování jsem zjistil, že (při své skromnosti), dokážu zcela suverénně ovlivňovat trh". (Ovlivnit demo trh - to je hodně dobrá recese..:-)). A já si pořád říkám proč některé fundamenty nevycházejí tak jak mají, banky cpou miliardy do nákupu toho nebo onoho a bankéři si rvou vlasy - a nic..., holt to ovlivňuje Trigor..:-). Když si otevřeš později nějaký live účet tak s 10.000 USD, budeš se při každém zadaném lotu třepat jak drahý pes (jako každý druhý nováček po přechodu z dema), abys o dolárky nepřišel. S fiktivními desetitisíci, bez SL je to na demu sranda a spíše jen hra...Demo tě má naučit postupy a návyky, které si sebou přeneseš do live obchodů - pokud se ti bude dařit jen z 50%, tak jak popisuješ na demu - moje pomyslná hučka dolů...:-)

All
Příspěvky tohoto typu necpěte do Komentářů, je tady např. vlákno Tak jak na to, které mi příjde pro nastíněné téma vhodnější...O SL ano či ne - už tady byly toho navíc popsány desítky stránek...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak to tady v tomto vláknu pozoruju,tak je tady asi jen pár lidí co obchodují live(nebo co jim to vydrželo),hodně asi obchoduje demo.Jo,ještě k antihedgingu,v neděli jak se otevře trh,tak je ještě příležitost dát short na gbp/jpy,řekl bych,že to na 70 proc půjde dolů,na 90 proc to nepůjde nahoru o 80 pips,zbytek se dá umodlit zítra v kostele.No a teď vidím Sidův komentář,když ona je sobota a není do čeho píchnout,tak si tady stěžujeme na psí(forexácký) život.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím že ano,ale bylo by dobré počkat na vyjádření starších a zkušenějších,kteří zažili např. bombový útok v metru při live obchodování,popřípadě se podívat podle datumu jaký byl průběh ceny.Datum:7.7.2005,tak jsem se zběžně díval,tehdy to nemnělo skoro žádný vliv,ale cena byla velmi nízko a nemnělo to kam spadnout,teď je to naopak,tak uvidíme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gapovat budou večer asi hlavně swiss páry, tradiční (a osvědčená) taktika velkých uchylovat se k franku, když se něco neočekávaného bez ekonomického podkladu děje...Otázkou pak je, jak se k situaci postaví trh při pondělí po hodnocení stupně ohrožení z GB. V USA je ve středu Den nezávislosti a taky amíci mají z teroristů bobky... Myslím, že bude rozumné sledovat zprávy a při dalších bezpečnostních opatřeních jít spíše short na USD/CHF resp. na GBP/CHF nebo i EUR/CHF..Při možném poklesu prvních dvou jmenovaných, to do kříže odskáče asi i cable..

kubika
7.7.2005 už tady zažilo více služebně starších obchodníků...první minuty po datech u GBP/CHF pokles o 400 bodů.., takže žádné "nemělo skoro vliv"... I když se nynější situace nedá s útoky na metro srovnávat a navíc to přišlo přes víkend, nějaké šachy určitě zažijeme...
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/forex-fundamentalni-analyza-2.html
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:

máš naprostou pravdu, byl to pokus o víkendový humor, i když v těch průšvihách to nemá daleko od pravdy.Jinak po těch devíti měsících, kdy jsem začal s 50k to teď je cca 88,5k a stále mám pocit,že jsem na začátku.Trh mě skoro vždycky překvapí,(při konfrontaci s mou představou). Ukázkovým příkladem byl pátek a EUR/USD.Sice jsem byl long, ale když mě trailing stop vykopl, (v zisku) neměl jsem už odvahu znova nastoupit, protože jsem nevěřil, že to může vylézt tak vysoko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...