Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Kocour není doma...;-))
Ale abychom u toho dnes neusnuli, dávám taky příspěvek...
www.youtube.com/watch?v=qLIr51TT90s
pokud snad někdo zde neumí japonsky, pak se to týká jednoho obchodovacího závisláka, který nedělá nic jiného, než čumí na obrazovky ;-), no a jednak za 8 let z nějakych 13K $ udělal 137M $, no a také je tam zmíněn jeden jeho obchod, kdy během pár minut vydělal tuším 16M $, což bylo ale zase chybou jiného týpka, který namísto příkazu k prodeji jedné akcie za 610.000 jenů umístil příkaz k prodeji 610.000 akcií po 1 jenu...
Jinak je to také krásný příklad biologické asimilace, všimněte si, že už přestává umět chodit...;-))

jinak jsem to dnes zkusil 2x long s librojeníkem, 2x vylezl tak tak s oběma ušima než mi došlo, že tudy dnes cesta asi opravdu nevede... (pá pá 250 ...?), teď jsem short 78.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

H20:

Pokud se nepletu, tak se jedná o indikátor, který měří počet smluv, které jsou v jednání.. No a pokud jich je míň ,je pravděpodobnost, že i těch nakonec uzavřených bude méně a tím pádem horší pro dolar. Ale moc velký vliv to zdá se nemá.. Čekal jsem o něco větší..

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

04/07/2007 11:00 Euro Zone Retail Sales m/m May % 0 -0.1R -0.5
04/07/2007 11:00 Euro Zone Retail Sales yy May % 1.6 1.5R 0.4

Mohli by ste mi niekto vysvetlit,ako by sa mali premietnut tieto maloobchodne trzby napriklad do paru EUR/USD? Vysvetlujem si to tak,ze celkovy prijem maloobchodu poklesol ako aj mesacne ,tak aj rocne.Takze tato zmena by mala reprezentovat celkovy pokles suhrneho spotrebitelskeho dopytu,co by sa malo do paru premietnut poklesom danej meny. Avsak dany menovy par nezaznamenal vacsi vykyv. Preco? A hlavne vysvetlujem si to spravne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blawsson,
tvoja interpretacia fundamentu je spravna, sprava bola negativna pre EUR.
Nie je vsak taka podstatna, aby pohla za sucasnych podmienok (v USA sviatok + v piatok NFP) trhom.
V tyzdni pred NFP (hlavne v druhej polovici tyzdna) velki hraci nejdu do vacsich pozicii prave kvoli dolezitosti NFP a naslednym pohybom. Ak sa do toho este prida sviatok, tak to je cele take mdle..
Moje skromny nazor..
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

NFP = Non-Farm Payrolls

Z forexfactory:

14:30 USD Nonfarm Employment Change
Measures the number of new jobs created in the previous month, excluding the farming industry. A rising trend has a positive effect on the nation's currency. The number of new jobs being created is one of the most important indicators of the economy's health because consumer spending, which is highly correlated with labor conditions, makes up a large portion of GDP. This report is the first of the month that relates to labor conditions, making it susceptible to big surprises.


blawsson Napsal:
-------------------------------------------------------
> Endy:
>
> Dikes za odpoved. Este mi prosim vysvetli co je
> NFP. :)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

all:
Tak tady dnes máme BOE a ECB statement. Od BOE se čeká zvýšení a ECB by měla sazby nechat beze změny. Osobně si myslím, že by dnes mohl eur/usd a hlavně gbp/usd oslabit, protože i když BOE sazby zvýší, jen těžko bych hledal prostor pro nějaký další hawkish komentář. Trichetovi strong vigilance se dnes asi taky nedočkáme a tak by se to dnes mohlo pohnout trochu dolů. Určitě bude dobré dávat pozor na možné zavírání dlouhých pozic na cablu, což by ho mohlo už před 13:00 poslat o něco níže. Jinak velmi zajímavý článek k libře vyšel včera na daily fx. Doporučuji pročíst..
www.dailyfx.com/story/dailyfx_reports/cross_markets_data_reaction/If_the_Bank_of_England_1183563381719.html


A co na to vy?:))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas

no librojen postihne uzavíraní pozic před 13:00 taky. osobně bych do něj před touto hodinou nešel a pak se uvidí, doufám že karty jsou rozdány a BOE se nevytasí s nějakým špekem. :)

předpokládám že za posílením jeníků stojí pravděpodobně toto

03:11 Shanghai A-shares close 5.25% down, Shenzhen closes 5.80% down.
02:59 Shanghai stocks down 5.15%.


www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601080&sid=aS.Tluu3q1bo&refer=asia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...