Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID,
super vysledok aj so super rannou predpovedou (DIK!!), gratulujem.
Dufam, ze buduci tyzden bude este lepsi ako tento (teda samozrejme okrem tych teplot).
Endy


Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ještě by to mohlo chvíli vydržet u
> librojenu...část už jsem raději zavřel...pěkné
> páteční odpoledne...:-)
> SID
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby

MN: ach, to snad ne ! Radovan tuším snese hodně, ale tohle ? ;-)

Koukám na XE a jeníkové páry zdá se vyrazily vstříc novým high, no to snad ne - jeník snad už + 100 pisů od páteční zavíračky o librojenu a eurojenu ani nemluvě...
něco držím od pátku, takže pěkný začátek - předzačátek týdne... ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jeník bude den, dva nadále posilovat (bez
> záruky..:-))....po nedělním zahájení zase budou po
> dlouhé době jpy short gapíky...:-)
> SID


taky to sleduji už přez dvě hoďky a drží se to stabilně vysoko nad páteční close s mírnými posuny takže bych doporučoval otevřít xe a ve VT co nejvíce párů s JPY a počkat si zdali se někde gap pozdrží o pár sekund. Snad se zadaří. Rychlou myš a hbitý prst na spoušti :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

brus
short gap na jeníku myslel sid oslabení jenu, tedy short, ovšem na jeníkovém páru to znamená jít long. :) :)

nějak na ten začátek obchodního týdne spousta překlepů, to bude tím novým MSI/ ještě jsem nepřivyk jinému odporu jednotlivých kláves jinak má i numerickou klávesnici, v žvotě bych už nebral notesníka bez kompletní klávesnice. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

brus ono to bude tak 50/50 asi má původ v tom proč gap vznikl ale naposledy jsem se trošku spálil na jeníkových gapech které místo aby se vyplnily pokračovali dále na sever. Takže já půjdu jen těsně po otevření pokud zůstane páteční close ve VT a jinak si počkám jak se to vyvrbí po otevření trhů v Japan.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakusi

nevím, co myslel sid - ale jeho slova "jenik bude nadale posilovat" a short gap jsou spolu plně v souladu, tvé vysvětlení mi do toho všeho vneslo zmatek a sid to dovršil přitakáním. NO, JE FOTBAL, MALÝ SYNEK STŘÍDAVĚ JÁSÁ a skučí, tak jsem zvědavý - fx také nese.
Dobrou noc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...