Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kunas
Jen tak naokraj a nic tím nemyslím - nemáš někdy problémy s češtinou ? Už jsem si vícekrát u tebe všimnul, že dáváš pěkný zahul I a Y...(vYbírání)..kurňa chlape...:-).
V NY je teprve 11 a něco dopoledne a jak vím v pátek se to klidně drží do 13-14 hod. (19-20 SELČ), pak je už většinou veget..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SIDE ty fundamentalny guru, toto si sem hodil ako provokaciu pre tych ktorych tieto zmeny kruto zaboleli :)

ja som bol s takych pohybov sice trosku prekvapeny, ale v podstate som ziskal par pipsikov , spravil som ale dve obrovske chyby, a to:

1.dostal som regulerny signal na USD/JPY short a nezobral som ho, neviem ani preco.
2.vec posunul som USD/CHF na BE , lebo mi TL pretlo a vypadalo to ze sa trend otaca , to som nemal robit namiesto 0 som mohol mat par pips na tomto pare

bilancia ale bola dost mizerna

EUR/JPY mal som tam v case toho boomu 70 pips a zavrel som -10
EUR/USD + 65 pips
USD/CHF 0 pips
AUD/NZL prave teraz je tam 46 pips a pekny trend tak ho nechavam ako jediny bezat

myslim ze to nieje take strasne , a som velmi poteseny ze moj system pracuje spolahlivo aj pri takychto silnych fundamentoch, aj ked potencionalne zisky som si odrezal sam .

od 11.7 do 19.7 zatial 245 pips , to nieje zas tak zle nie?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike
trochu se to dalo čekat...i když tvůj styl vstupu podle 4 hod. grafů mi není vlastní, gratulace !..dost slušné..:-)
Dnes to bylo docela náročné i na fyzičku - snad 20x jsem přebíhal mezi PC a zahradou...a obchodní den ještě nekončí..:-)

kunas
OK..:-)..no už jsem posunul SL u librojenu co nejtěsněji, ale i když se trochu zvetil dolarjen, cable tam hraje do kříže taky svou roli...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman Napsal:
-------------------------------------------------------
> Co za tím jenem bylo především? Pokud vim tak
> bloomberg předpokládal posílení jenu už někdy
> včera. Proč vlasntě ten yen reagoval na to zvýšení
> úroků číny tak pozdě?

Prostě Bloomberg ani číňani v této souvislosti neuvedli názor Paroubka a on to pak natruc jeden den blokoval, no...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...