Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kubika Napsal:
-------------------------------------------------------
> No já u gbp/jpy pořád přihazuji long po
> troškách(0,02l) od rána a zatím se mně to
> vyplatilo,carry obchody jsou sviňa
> nevyzpytatelný,ale pořád se držím obchodní
> strategie Radovan 65,takže dobrý.


mrkni na tuto strategijecku, ak mas rad tento exkluzivny carry parik... ;) ;)

www2.oanda.com/cgi-bin/msgboard/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=15;t=006264;p=1

admin promine,..prepytujem.. ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro gogo100
Tak jsem si myslel,že jsem ten systém objevil sám,ale tak koukám že jsem objevil objevené,ale můžu doporučit ostatním,funguje to.Akorád člověk musí mít trochu větší účet,ale jak jsem pochopil,tak se dá otevřít i dvacet pozic,takže to je 20 procent a to už je slušný.Ještě dodávám,že mně to trvalo půl roku a tomu traderovi asi tři.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já taky neumím anglicky,překládám to překladačem,ale já jsem si ten systém nalajnoval tak,že dám jeden den 1 procento na páru gbp/jpy long,třeba to klesne(počítal jsem o 50 pips)-druhý den dám long 1procento,takto to bude klesat třeba 10 dní,potom se to musí zase otočit a jak jsem prodělával,tak teď budu vydělávat,přitom se to vždy vrátilo do stejné pozice a dále cena posilovala.Žádné stoplosy.Když jde cena nahoru,je to příjemnější.Z vysvětlování fxnighttradera jsem pochopil,že to dělá opatrněji po 100 pipsech a vybírá si zisky 100 pipsů,jede na párech usd/jpy a gbp/jpy long a za rok zdvojnásobil účet,měl otevřených nejvíce 20 pozic.Když to nějakej angličan přelouská a vysvětlí to lépe,budeme mu vděčni.Jo stoplosy dávám 9999 pipsů,takže když je třeba cena 250,stoplos mám 150 kvůli swapu,vyhodilo mně to na začátku nějaký šílený swap z nezajištěné pozice,tak to tam vždycky dávám před 23 h.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika, standby
Veškeré kouzlo těchto ředících strategií spočívá v dobrém odhadnutí velikosti opětovného vstupu tj. po kolika pipsech ředit (de facto také míra rizika). Nic nového pod sluncem-psalo se o těchto strategiích i zde. Existují různé varianty (kombinace s pyramidovými strategiemi, SR zóny a pod.). Na podobných principech mám svou zábavu založenou i já. Chce to hlavně odhadnout možnosti jednotlivých ekonomik tak, abyste se neproředili až ............

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...