Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radovan

konečně jsem se dostal ke stroji, dneska jsem víc nebyl než byl.Jinak, mě doma už dávno řekli kde je sever. To byl pokus o humor.Když jsi to psal, tak to zrovna na sever moc nešlo. Já měl zato, že to pochopíš. Upřimně, v průměru to dneska šlo víc na jih (i to vím kde je), a v těch krátkejch chvilkách co jsem byl přítomen jsem se zachoval jako hulvát a šel jsem short, takže pár desítek pipin to dalo, ale řekl bych, že to hlavní teprve přijde jen nevím kterým směrem.Nejhorší je, že dokonce ani nevím co způsobilo ten večerně/noční pád.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobre ranko

sakra vypada to ze som na tie Jeny skocil privelmi skoro, nevadi, snad sa to na druhy krat podari, uz by sa zisiel aj nejaky stratovy obchod aby som si nemyslel ze mam perpetu mobile :)

takze mate nejaky napad , kde by sa moha cesta EUR/JPY a GBP/JPY zastavit a obratit ?

uz dlho som necital nic od Sida, jeho ranna analyza by bodla :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus

Tak ja jsem dnes s ředěním skončili, kdybych ředil dál, dak jsem si rozředil i židly pod zadkem. Ty pohyby dolu na librojenu me docela vzaly. Tedy konkrétně mi vzaly skoro celý zisk za měsíc, takže opět poučen vstříc světlým zítřkům. Holt když někdo dělá nesprávné věci, nesprávným způsobem v nesprávnou dobu, tak dostane přes držku.

příjemnou středu přeje Unyer (opět poučen)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

brus


omlouvám se nebylo to myšlený špatně, jen bych chtěl vědět jak se cítí, jakou mají náladu a tak. Podle mne si dolarojen udrží 120 alespoň pro dnešní odpoledne , takže u librojenu větší propad nenanstane pokud cable zůstane na 2,05. Pokud ovšem někde někdo něco neplácne.
Mimo jiné vím jak může být pro někoho těžké uzavřít ztrátu 50 pips, natož 300 pips.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakusi

vše je jen o obecném ekonomickém přehledu, statistice schopností (přesnosti předpovědí vývoje dle jednotlivých měn), stanovení míry rizika (velikosti mentál.SL), a vhodně dimenzovaných velikostí kontraktů (k výši konta). Pak už jen dobře navrhnout algoritmus ředění (s pevnýn intervalem nebo výší kontraktu bys jen tak neprošel), spolehnout se také na trochu štěstí (jako všichni zde okolo) a vydělávat a vydělávat (a nebo také ne).
Zkrátka MM mít nastavený na tvůj styl. V konečném důsledku je to nejdůležitější - předjímat směr a vzdálennost dráhy kurzu měn s úspěšností vyšší jak 51 % a pak to hloupým MM nedokopat.

No a pak ještě pár desítek "drobností".

Kromě toho nečekám propad k 220 (a to je jedno, jestli držím long a nebo short).

Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MN

dobře souhlasím ale dle tebe jsou v současnosti měnové páry s Yenem stabilní, nejsou třeba vysoce nestabilní? Všichni chtějí vydělávat na carry, ale přitom ruku drží na červeném tlačítku aby to kdykoliv mohli stopnout. A nikdo neví kdy to tlačítko stisnknou, Zítra? za měsíc, za 5 let. A s těmi všemi věcmi co jsi popsal by jsi vydržel k 220? mě by teda osobně by mrzelo kdybych třeba po pěti letech práce a zhodnocování účtu a objemu pozic přišel o vše, jen pro to že někdo stiskl tlačítko u JPY. Ale přesně jak píšeš mít to ušité na svůj styl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...