Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

lisakus
máš pravdu, JPY je v posledních měsících hodně nestabilní měna...neustálé spekulace, carry, volby, úroky a sami japončíci jsou z toho na větvi - vrcholně negativní doba pro styl a la ředění......nyní sice čtvrtý den jpy posiluje, ale co dál..
Před časem jsem psal - počkejme se stabilitou jpy do Japan voleb a už jsou tady další spekulace o pozdržení zvyšování úroků BoJ kvůli politické nestabilitě, možné rezignaci Abeho atd. atd...dokonce se spekuluje s propadem jpy na 125 k USD...mají dobrou elektroniku, sem tam se povede i nějaké auto, ale s tou svou měnou mne se...štvou..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bakso Napsal:
-------------------------------------------------------
> wendelin34
>
> objavilo sa mi tam okno s ponukou,ale len
> nakup,predaj,entry stop a entry limit,ziadne entry
> nakup a entry predaj


:) :)

Dobrej fór
tak vyzkoušej a uvidíš co je co, záleží vždy zdali to umístíš nad aktální cenou nebo pod aktuální cenou, když klikeš pravým do grafu uvidíš že nad cenou ti to nabídne "entry stop nákup" a "entry limit prodej" a pod cenou "entry limit nákup" a "entry stop prodej".
A hlavně si přečti pravidla fóra a dotaz hoď do vlákna VT kde již byl několikrát jistě zodpovězen. A pročti si fórum celé než si otevřeš účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan

:)

pro tentokráte nekrvácím ty doby jsou snad již jen v mých vzpomínkách, nejhorší časy na librojeníkovi jsem měl loni když se pohyboval kolem 222-223 a já byl 100% přesvědčen že to výš už jít nemůže. Hodně bezesných nocí spousta ředění, pak hedging a pak už nic. Něco jsem ukořistil včera večer short ale dneska zatím nic, je 25.7 a dávám s účetní dohromady DPH za druhý kvartál. Ale long bych dnes stejně nešel ani kvůli urokům. , a short až po 23. Takže jsem se ptal v teoretické rovině. Jinak chápu že tě jeníci přitahují, mě taky :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jenici obecne jdou nahoru po schodech a dolu jedou
> vytahem :-). Jsou to zmetci, ale mam je rad a
> pritahuji me... :-)

:-):-) radovane na ty tvoje perlicky, mozna na vsechny tvoje prispevky by se melo zavest specialni vlakno "Vesele obchodovani na jenicich moderuje radovan65" , protoze co prisvevek to od tebe perla :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakus

samozřejmě souhlas s tebou a s nestabilitou jenu - o tom je ten obecný ekonomický rozhled. A proto každá měna jiný styl (algoritmus). A také jinak ředit ve směru tvé dlouhodobé předpovědi (a jinak ve směru předpokládaných korekcí)- vše je otázka pravděpodobností - každé rozhodnutí na burze.
220 bych přežil - to už bych měl samozřejmě mentol.SL za sebou, chudší o pár set pipsů (spíše o řád výše). Tenhle systém má výhodu (pokud se znáš a svoji statistiku také) - když se trh dere tvým směrem - tak dobrý, když jde proti tobě - tak taky dobrý(vyděláš 2x-4x víc). Problém je tehdy, pokud je nepoměr mezi výší kontraktů a tvým jměním a nebo tehdy, pokud provedeš nějakou fatální hovadinu a ještě ti rupne v kouli.

Jak říkám, vše je 50-50 a záleží jen na tvých schopnostech (dlouhodoběji), jestli vybalancuješ pro sebe nějaký profit.
A nebo štěstí (krátkodoběji) - to ale není nic věčného.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...