Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

brus,
prdlacky! :-) v prvni minute po zpravach, kdy to leti treba 80 pipsu ti nevezme prikaz IMHO zadny broker... maximalne nejaky jakobroker..., ale to sem nepatri. Kdyztak pojd na ferovku do jineho vlakna! .-)
Jedno mi to neni, kazdy pipsik dobry, zvlaste u meho "noveho 25 pisoveho" zpusobu obchodovani, ale CMS me, podle toho co ctu kolem a kolem se*e tak ze vseho nejmene :-). I kdyz ten "nuzkovy efekt" pri hedgingu, o kterem neni nikde ani zminka me onehda docela dostal :-(.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan

lepší než posunout PT v případě takového prudkého pohybu je lepší ho odmáznout, už jsem párkrát v praxi provedl, alem už je to hodně dlouho, jinak jsem si všim že s každou novou verzí VT jaksi mízí takové ty třešničky jako je sencorův tunel a pod. No holt pilují to pilují a doufám že se nedožiju u CMS nějakého pohyblivého spreadu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
Jelikoz se mi jenikovy pary zacinaj libit vic a vic tak se snazim taky shanet info z japonska a docet jsem se ,ze analytici prikladaj velkou vahu na parlamentni volby 29.7. a spojujou uspech soucasny vlady s reformama a budoucnosti jenu a zda se ze spousta lidi tomu prisuzuje i vetsi vahu nez treba to jestli BoJ v srpnu navysi sazby nebo jeste pocka a tak se ptam vas zkusenejch jestli to je relevantni nebo trosku nafoukly?...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blackstorm:

Jasně že se tomu přisuzuje váha. Jde o to, že pokud se Abemu nepodaří udržet většinu, hrozí že neprojdou reformy (které ale stejně problém řeší jen částečně) a když to pro Abeho dopadne moc blbě, a že to tak zatím vypadá, může být donucen svou stranou k rezignaci což přispěje k větší nestabilitě a tím pádem bude hodně nepříjemné pro jpy. Ohrožený pak může být i zákon o rozpočtu a to už by pak mohl být frmol:))

All:
Jste někdo na tom kanaďanovi? Krásně se to veze dolů... viděl bych to klidně až někam k 1.0300, co vy na to kluci a holky?:-))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

R65: byl jsem se aspoň projet na kole abych furt neseděl na p*deli, takže proto to zpoždění: žádný prdlačky... na férovku ;-) mně je úplně jedno kde si kdo obchoduje, IB (je tady o nich na finančníku toho myslím dost, a neplést s IBFX) mě taky se*e v různých věcech, ale to co jsem napsal + stabilita SW platí, jakoukoli objednávku můžu měnit či zadat kdykoli zprávy nezprávy... upřímně řečeno až z diskusí na tomto serveru jsem zjistil, že vůbec existují nějaké "ochranné lhůty" pro umisťování či změnu limit objednávek nebo umělé natahování spreadu při zprávách, apod. a jinak souhlas s jiným - příslušným vláknem, samotnýho mě s*re, když se zde probírají věci co sem nepatří...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...