Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ja sa do toho teda nevyznam , ale po par prispevkoch v tomto vlakne som si urobil nazor ze fundamentalna strategia sby sa mala obchodovat nie ako spravy samotne , ale ako reakcia trhu na spravy, ale asi to tak kazdy nerobi :(, alebo sa mylim ja .

pripada mi to tak ze tie data idu 50:50 bud sa pohne trh dobrym smerom alebo aj nie :)

Btw: chalosi, myslim ze pani s vela hviezdickami v statuse a vela bubakmi na konte asi nebudu vyucovat cez skype, tato konfera je asi dost velka investicia do nas, ale ak sa mylim , tak sa na ten skype hned logujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska to hledám celý den a vím, že to tu bylo od SIDa někde napsáno. Jde mi o informaci, které měnové páry jsou komplementární a jak silně k sobě a zase naopak, které jsou vůči sobě antagonistické (nebo jak to napsat nejlépe).

Četl jsem to tady a fakt to dneska nemůžu celý den najít. Jasně, selským rozumem se to dá odvodit, spíš mi jde o to, jak moc, jak silně, jsou k sobě jednotlivé páry svazovány. Musím si udělat přehlednout tabulku, aby se mi nestávalo to, co se mi teď stává - že špatně vyhodnotím stav a třeba v silně komplementárních dvou párech vlezu v jednom do short a v druhým do long (takovej nechtěnej stredl napříč párama :-D )... Děkuju a omlouvám se, že blbě hledám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Anfield

pokud by šlo o rychlejší pokec k aktuální situaci na trhu, tak bych byl pro. To fórum je dobré z důvodu vyhledání nějaké rady či komentáře, ale jak se tu občas stává, tak se ten potlach někdy uchýlí k dopisování si o konkrétním názoru, což potom vede k nepřehlednosti. IRC na které může kdokoliv hupnout a mrknou jestli tam někdo je a pokecat, je docela dobré řešení. Kdyby k forexovému koutku U Sida byl i chat, bylo by to ucelené Financnik.cz all inclusive řešení ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...