Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No zajímavě se nám to rozjíždí. Dow Jones dnes od 19:00 další silný výprodej, jeníci prakticky okamžitě následovali. Že by opakovačka minulého týdne? Zítra půjdou evropské akcie s velkou pravděpodobností opět dolů a vzhldem k tomu, že až tak důležité fundamenty na pořadu dne nejsou, myslím, že jpy a dolar mohou ještě něco urvat.. Inu, nechme se překvapit:) Dnes bych ale ještě od stroje neodcházel...

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ja som sa predcasne vratil s Firemnej party, aby som si vycihal dvojite dna na 4h, a kedze sme o5 dolu na vsetkych paroch, tak som zaentroval, dufam ze som odhadol obrat, lebo cistokrvny signal som nedostal

zatial to vyzera tak ze 2 stopky su vyrazene a 7 pozicii sa prelialo do zelenych cisel, idem si lahnut, uvidime rano, ak to vide, mohla by to byt velmi seriozna ryža + dobra pozicia na dlhodoby pozicny obchod, kedze idem len s kladnym swapom, osobne mam pocit ze toto je vsetko co nam chcel Jen ukazat, dufamm ze sa nemylim

bru noc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nám jenové páry spolu s kablíbem jedou pěkně dolů. Akorát, že já jsem mimo.

Spolu s tím mám dotaz. Trend se je pěkně rozjetý. Otázka kam až to půjde.
Signály pro nástup už jsou dávno pryč. Naskakovali by jste ještě?
Nebo jak by jste se zachovali?
Ja teď volím, že si počkám na další signál. Zkrátka, že se budu držet plánu.
Díky za odpovědi.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirkva:
ak máš funkčný plán, treba ho bez debaty dodržovať bez ohladu na nutkanie kliknúť a kúpiť/predať len na základe toho, že niečo padá...
ja napr. vstupujem do trhu o 22:00 SEČ, nastavím stopky, ak nie sú podmienky na vstup, zadám entry, následne pozície kontrolujem až na druhý deň o 22:00, zatvorím alebo posuniem stopky
veru ráno ma tiež mikalo aby som to pozatváral, ale nie je to súčasť môjho systému, takže som to nechal otvorené, uvidíme ako sa to vyvinie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no zaujimava situacia, long, vsetky stopky vyrazene, pod minimami a supportami mi uz par dni viseli STOP SELL prikazy, pridem do prace, polovica stopiek vyrazena, som hodne vedavy , ako to pojde dalej

inac ked som vravel ze som nedostal cistokrvny signal, tak odteraz si hodne dobre zapamatam ci vezmem aj necistokrvny :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...