Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Airmike hodně slušný výsledek !..gratulace...dnes se dalo vydělávat po celý den i bez fundamentů...některé pozice jsem otvíral až kolem 19,30 - eurojen a po 23,00 - cable....jedna hodina utáhnout SL a pro dnešek stačilo, zítřek bude bohatší na fundamenty, ale to rozebereme až zítra (Amicus)..tipem by mohlo být posílení CAD..:-) SID

3952

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to jirkva

obchodujem cez IBFX. ale budem asi menit brokera, v pondelok trh otvaraju o pol noci, hodinu po sydney a to e pre mna neskoro

to Ralph618:

ano disciplina je zaklad, a kedze ja mam tosku problem , tak som zarobil "len" 471 pips, keby som dodrzal plan a gapy zatvoril ako som mal, tak by som zarobil o mnoho viac, pozri si NZD/JPY AUD/JPY GBP/JPY a EUR/JPY , tieto 4 som obchodoval, ale bol som ako uzlik nervou, co sa mi casto nestava , a tak som otvoril, par pips a zatvoril a zase otvoril, a tak sa stalo ze namiesto jedneho obrovskeho zisku som mal niekolko ciastocnych ,

velmi ma to mrzi a v prvom momente som bol trosku sklamany, do dennika pisem ako nezvladnuty obchod


Btw:SID ten USD/CAD si predpokladam myslel short?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešek přinese celkem důležitá data v Kanadě a sérii dat v USA, vše 14,30 hod., což může vyvolat počáteční "zmatky". Kanadský předpoklad GDP 0,4% se podle mne naplní a tipnul bych to kolem 0,5% s tím, že CAD vůči USD posílí. Změny může přinést Chicago (uvádí se sice čas 15,45, ale často má už někdo data v 15,42...) a v 16,00 Consumer C. Docela dnes budu věřit v posílení eura někde k 1,3750-70 ( a snad se sveze i libra přes 2,03 někde k 2,0370-80), ale to budu raději korigovat s indikacemi. Těžko říct jaká bude situace s jpy, ale dnes mu moc nevěřím a v euro i librojenu to vidím spíše na menší longínek..:-) GL !
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ralph to byla jen náhoda..:-)..miláčkem je pro mne dnes eurojen...s librojenem jsem jej uzavřel přes SL (viz výše) a znovu naskočil na 163,25...eurojen a cable ještě do zpráv podržím a přiškrtím - euro mne pěkně štve..dost jsem mu dopoledne na Long věřil a zatím se jen plácá kolem 1,37..no uvidíme..:-) SID

3955

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...