Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tady je to nějaký mrtvý... Side, neřekl bys nám prosím Tě nějakou veselou historku z natáčení ? ;-) Anebo ještě lépe nějakou fundamentals vizi dnešního dne ? Jsem si přečetl, že CHF byl v minulém měsíci druhou nejsilnější měnou - první je JPY..
A tak před "Schweizerischer Verband für Materialwirtschaft und Einkauf Purchasing Manager's Index" přemýšlím zda je to k něčemu dobré vědět...;-)
a co BOE - může překvapit ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BOE a ECB dnes sazby určitě podrží, ale ta reakce může být různá... BOE většinou poté, co sazby nijak nezmění žádný komentář nezveřejňuje a pokud se tak stane i dnes s librou to ani nepohne. Jiné to bude u ECB. V eurozone by se měly sazby zvyšovat v září, nebo říjnu ale přesný měsíc zatím nikdo neví.. pokud dnes Trichet řekne ono populární strong vigilance, sazby se zvyšují v září a euru to pomůže. Pokud bude trochu opatrnější, euro může jít znova dolů.. Osobně bych se přikláněl ke zvýšení až v říjnu vzhledem k tomu, co se teď děje na úvěrovém trhu a jak se rozvlnily akciové indexy. Navíc jsou prázdniny a Trichet společně s ostatníma kumpánama popíjejí pinacoládu na pláži v Bibione, tak kdo by se s nějakým zvyšováním sazeb otravoval:-)) Toliko můj názor...

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> okien,
> rano jsem ho zahledl v pristavu, ale myslim si, ze
> jen kontroloval jachtu a behem dopoledne se
> vrati...
>
> Radovan
> --------------------------------------------------
> --------------
> Kdo chce, hleda zpusoby. Kdo nechce, hleda
> duvody...

Tos byl ty co se tam motal na tom lehátku ? Květovaný plavky po kolena ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám otázku pro všechny ekonomicky vzdělané a moudré. Poslední data pro USD byla mírně řečeno špatná a s dolarem to ani nehlo. Sice jsem pochopil, že v poslední době velcí obchodníci kašlou na data, ale přeci jen mi to vrtá hlavou.Že by nízká hodnota dolaru začala někomu vadit? (nemluvím jen o včerejšku). Máte na to někdo nějaký názor nebo kam ten EUR/USD tedy vlastně půjde?(mám stále ještě otevřenej jeden short ztrátovej obchod)

Díky za názory

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika Napsal:
-------------------------------------------------------
> No já bych řekl,že se všichni pomalu vrací z
> dovolené na jihu pěkně pokorně na sever,doufám to
> bude nadále pokračovat a nebude zase nějakej
> propad(nebo úprk na jih),takže pomaličku přidávám
> long na gbp/jpy,ale jenom opatrně-0,02 lotu za
> den.

A co takto cablik mas nejaku predpoved ? Predpoklada sa nejaky pohyb ?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

V zásadě souhlasím s Jayem...i když červíček pochybnosti, hlavně u BoE hlodá...:-)...je asi dost nepravděpodobné, že by BoE zvýšila sazby znovu, když to udělala minulý měsíc a očekávání jsou všeobecně nastavena na ponechání sazeb jak v UK, tak i v EU...ALE...BoE už tolikrát překvapila ve svém přístupu devíti pomazaných hlav, že bych se vůbec nedivil, kdyby dnes sazby zvýšila na 6%...Můj názor - v EU beze změn a na ostrovech to vidím 50:50...je třeba být připraven..:-).

brus
jo to byl určitě Radovan, jen mi plaší ryby..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...