Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Přechod Russellu (ER2) na NY (ICE)


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,
mohl by mi prosim nekdo poradit ohledne prechodu ER2 na burzu ICE? Chapu to myslim teoreticky, ER2 se prestane obchodovat na GLOBEXU a zancne se obchodovat na ICE. Globex bude mit jako alternativu 400ku.Jak to ale bude prakticky? mam ucet u IB (+Bracket trader) a pro zobrazovani grafu pouzivam Sierrachart. Data mam zdarma (respektive 10USD mesicne pokud komise za dany mesic neudelaji alepon 30USD) - Emini trhy.Tusite nekdo jak to bude tedy po presunu ER2? jen si v TWS nastavim zkratku pro "nove" ER2 na ICE a jedu dal jako driv?
Díky za odopvědi, doufám že jsem se vyjádřil nějak pochopitelně

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 140
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

jedna takova informace pro ty kteri jedou ER2, ted jsem si psal se svym brokerem (Infinity Brokerage) a na dotaz ohledne prechodu ER2 z Globexu na ICE mi naspal: it will be slightly diferent than the GLOBEX verion, because ICE doesn't accept stp orders as of now.

Chapu to dobre ze nebudu moct pouzit STOP prikaz?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Magic: Jde o to ze globex drzi stop lossy u sebe. Ice nikoliv. Tudiz pokud se ti nedejboze stane, ze vstoupis do obchodu, zadas stop loss a spadne ti pripojeni, tak mas problem, protoze stop loss je drzen jen ve tvem pocitaci a ne na burze. jde jeste o to, jestli nedrzi stoplossy tvuj broker, to si musis zjistit. Treba IB, drzi stoplossy u sebe, ale ne kazdy to tak dela. Doufam ze te ted tady neklamu, kdyztak menekdo opravte, ale myslim ze to tak je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

tady je pdf se specifikacemi ICE:
www.theice.com/publicdocs/futures_us/ICE_Russell_2000_Mini_Fact_Sheets.pdf
muzete na to nekdo mrknout a vysvetlit mi co znamenaji ty udaje "Electronic Trading Hours ( Sun - Fri)"? je to hned prvni odstavec.

pise se tam: (new yorkskeho casu)
Open 20:00
Close 18:00 next day.

to znamena ze novy er2 na ICE bude mit otevreno 22h denne? nebo je v teto dobe mozne jen zadavat prikazy a hlavni obchodni hodiny zustavaji? (tj. 15:30-22:15 naseho casu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Břonda Napsal:
-------------------------------------------------------
> Remarque!
> Proč ne? V teorii relativity se tuším říká něco o
> kontrakci času a dilataci délek. Když se bude
> přechod z Chicaga do NY blížit rychlosti světla
> ?!?!
>
> Břonda
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 11.08.
> 21:17 uživatelem Břonda.


WEED (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby



Pomůže mi někdo z angličtinářů přesně přeložit a vysvětlit následující ?
Dnes jsem se ptala Stephena /Infinity brokerage/ na zálohovaný SL u ICE. Odpověděl "Ice doesn´t have stops,its stps w/limit orders, its exchange rule. Its the same everywhere. How it works at CME is once the price is tiggered - a market order is sends a limit order.
Děkuji předem, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ja ti to zkusim prelozit, nicmene jestli to je vse co ti poslal, tak tam toho o ICE moc neni.
Preklad:

ICE nema stopy, je to stps /limit orders, je to pravidlo burzy. Je to vsude stejne. U CME to funguje tak, ze jak je jednou cena prorazena, je poslan market order s limitem.

Doufam, ze to je srozumitelne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...