Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Přechod Russellu (ER2) na NY (ICE)


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 140
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Aktualni chovani na volume2000 trhu TF versus ER2 pred rokem je UPLNE jine, tot rika muj backtest systemu finwin. Na TF s vystupem podle Profittargetu bych byl v minusu a pokud bych vystupoval podle 1-2-3, tak lehce v plusu... proste zadna slava... kdyz vezmu profittargety tak to je pokazdy jinak, protoze TF je ted opravdu nevyzpytatelny a kdyz mam 1-2-3, tak se casto stava ze jsem treba v plusu 700 usd, ale diky dvema nasledujicim obrovskym protichudnym useckam vystupuji treba jen na +100usd. Navic diky vysoke volatilite je potreba mit opravdu velke SL, coz mi pomerne hodne narusilo money management a to dokonce i kdyz umerne zvetsim PT...

mate nekdo podobnou zkusenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, pokial chcete vidiet ,,Newyorské dvojičky" na grafe TF z 10.10.2008 pozrite sa na tento odkaz.www.financnik.cz/forum/read.php?4,3698,page=11, je to môj príspevok na poslednej strane(Brokeri-Global Futures). Tento úkaz bol len na Ninja Trader s pripojením cez Patsystems, na Zen-Fire nie je, tam je to v pohode. Bol by som rád keby to vedel niekto racionálne vysvetliť.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky za info .....alespon jsem se trochu uklidnil ze se me nekdo nenaboural do uctu .....mimochodem nevis jak je tato situace resena u IB kdyz by me nekdo odcerpal penize z uctu.?

Ani nekomentuji to ze mam na ucte odecteno -2800 euro na jeden obchod , pritom pouzivam striktni SL a vubec jsem v utery takovy obchod nerealizoval.

jsem z cele situace docela nervozni ..........

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dokázal by někdo vysvětlit tak obrovské volume na TF jako bylo v posledních dnech? Na červencovém kontraktu není ani jeden den s takovým volume jaké bylo u každého z posledních čtyřech dnů. Ještě nedávno se hodně lidí včetně mě bálo nízkého volume po přechodu na ICE, ale obavy o volume už asi nejsou na místě. Ještě ta šílená volatilita......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Milí kolegové rád bych vás požádal o radu co mám dělat, když stále dostávám tyto hlášky viz přiložené obrázky. Zaškrknul jsem onen 1usd za nonprofesional, dále jsem zmáčkl dvakrát continue, ale stále mi to přichází, nevím co to znamená. Děkuji za odpověď pokud se to někomu snad taky stalo. Marek

6420

6421

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Možná to zní hloupě, ale co prosím myslíš tím "fundovaný" ? zřizoval jsem ho asi před třemi lety a ještě zhruba před dvěmi měsíci jsem zkoušel obchodovat živě a šlo to, ale nyní je na něm cca 4000 myslíš že by to mohlo být málo kvůli minimálnímu účtu 10000 nebo kolik to nyní je?
dík za reakci Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...