Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Přechod Russellu (ER2) na NY (ICE)


tomnes

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 140
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Obchodoval dneska nekdo ER2 na CME ? Volume pred koncem bylo 80 000 a spread byl 3-4ticky nekdy i vice.
Zkusil jsem teda prejit na ICE a tam bylo volume dvojnasobne. Tim vyvstava ma druha otazka, byt trosku offtopic (prominte). Kdy prejit na nasledujici kontraktni mesic u ER2 ? FND u ER2 jsem nenasel (asi neni) a tak teda nevim. Jak jsem to dnes sledoval, tak selsky rozum mi rika, ze 14 dnu pred koncem kontraktniho mesice, ale je to tak ? Preci jenom jsem zelenac, tak ocenim nazor zkusenejsich :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kontraktní měsíce točí broker. Je to asi 14 dní před koncem. Já jsem jel cme er a právě mám zase malý slipp, což dřív nebývalo. Ted dokonce i minusový slipp. To menší volume se mi jeví jako výhodné. Zdá se mi , že když hraje moc lidí tak jsou špatné podmínky plnění, zřejmě je velká poptávka. Ale je to jen můj názor. Ice zatím nemám, takže zůstávám při starém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanslama
Většinou dochází k přelorování u IB předposlední týden ve středu-čtvrtek. Tehdy přijde v TWS hláška zdali chceš přelorovat. Ve zbytku toho týdne já jedu ještě stávající kontr.měsíc, ale od pondělí následujícího týdne (poslední týden stávajícího kontr.měsíce) již přecházím na nový kontr.měsíc. Za ty roky mám vysledováno, že je to takto nejrozumější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak včera další pozitivní nárůst volume na TF, v závěru dokonce 5000 na 3min úsečce. Počítám, že do konce týdne by mohl být TF zcela bez problémů obchodovatelný. Katastrofické scénáře paranoiků se evidentně nekonají, vše nasvědčuje tomu, že náš oblíbený ER2 budeme moci vesele obchodovat dále, jen pod zkratkou TF......

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...