Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Přechod Russellu (ER2) na NY (ICE)


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 140
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vždy když hláška příjde zmáčknu"subscribe pak se mi objeví co je na prvním obrázku - je tam zatržen ten jeden dolar za "non profesional nybot" dám "continue" pak se mi objeví seznam toho co mám předplacené a já dám znovu "continue" přesně jak to popsal Tomáš v návodu taky pak vypnu a zapnu IB i celý počítač, ale pak jak se znovu ppřihlásím na IB dostanu opět zprávu a tak to jde pořád dokola již několik dní možná týdnů. Tak nevím co dělám špatně nebo kde je chyba?

6439

6440

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém je, že já se snažím mít vyděláno tak do 17:00 - pak už chci mít klid a užívat si rodinu, děti ... a ne čumět do noci do grafů. Když nestihnu přes den, hlavně úvod seance, tak to zkouším i večer, tak od půl deváté ... ale raději jsem za odpoledne. Ideální pak budou dopolední seance, až bude trading jako hlavní činnost. Pak to nejspíš půjdu přes FESX, DAX má na můj styl moc gapů, malou likviditu - tam se s taktikou pidi SL a pidi PT1 moc pracovat nedá ... no uvidíme, zatím je to hudba budoucnosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

jsem zacatecnik a pokousim se zacit backtestovat TF, ale narazil jsem na par problemu, a tak vas prosim o pomoc. Backtestoval jsem jiz drive a nyni bych chtel pokracovat.

Pouzivam SC se studii od ftraderu, ktera zde byla jiz drive popsana. Kdyz jsem ale otevrel SC, vyskocila chyba, ze mam zastaralou verzi. Chyba se projevuje tim, ze mam chop indicator pouze modry. Nesetkal jste se s tim nekdo a nevite, kde se daji sehnat nejake aktualizace?

Take jsem na strankach SC zjistil, ze poskytuji data (Historical data service nebo Real time data service). Nemate s temito sluzbami nekdo zkusenosti? Je tu nejaky rozdil mezi temito daty a daty napr. od IB?

Preji hezky den,

Prokop

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, mám stejný problém jako někdo již popisoval, ale nenanašel jsem k němu řešení - v TWS mám zapalcená data pro NYBOT, ale při natipovaní tickeru TF pro Russell se objeví hláška, že nemám data přístupná a že je nutno mít subscribe data pro NYBOT a přitom v přehledu zpřístupněných dat data pro NYBOT za 1 USD jsou zaškrtnuta. Nevíte prosím někdo kde je chyba???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...

Tak co rikate na TF-ko v novem roce ? Volume zatim v prumeru 110 000.

Dale jsem se chtel zeptat jake jsou obchodni hodiny ? Ja jsem z toho totiz trochu jelen. Podle teto stranky:
www.theice.com/productguide/productDetails.action?specId=86

vim kdy je settlement, ale kdy je opening ? Problem mam ten, ze chci v Ninja traderovi nastavit kdy zacina session a kdy konci, at mi vykresluje OHLC predchoziho dne. No kdyz zadam settlement 22,15, tak mi spravne vykresli High, Low, Close
ALe Open nejak nemuzu trefit, porad to vypocitava spatne, z duvodu asi spatneho zadani kdy session zacina. Poradi mi nekdo, prosim ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...