Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

[bold] kubika[/bold]: no ono ta zona s/r je troska vadsia as od tej tvojej 2.0342 az po 2.0283 ja s/r urovne nepovazujem za fixnu hodnotu. davam to priblizne.. a pokladam ju nie len za jedno cislo ale za mensi rozsah cisel teda daku zonu.
a pozeram na daku candlestick formaciu alebo daky pinbar. co by naznacoval obrat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kubika jo a este ked citam si sa pytal frantacech preco mame rozlisne urovne.

Je to tym ze frantacech pouziva bubbleho metodu s/r urovni.
a ja robim analyzu sklbenu aj podla zakladnych s/r ale aj podla minulych swingow .. teda james16group.
sklbenu spolu s klasickymi patternami na vysokych TF. (kanale,trojuholniky,vlajky..atd)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hruska--s tou zonou máš pravdu,toho jsem si všimnul taky,já považuji za hodně důležité si uvědomit,že to např sjíždí do jakéhosi patra a lano výtahu je jakoby z gumy a při vyšší rychlosti pádu se víc natáhne,bylo by dobrý se nějak dopracovat k definici jednotlivých pater na jednotlivých párech

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

děkuju všem co sem dávají rady a přeložily Bubbleho, ale stále nejsem schopen touto metoudou vydělávat a to z jednoho důvodu - nedokážu určit, kdy se trend od supportu odrazí, a kdy přes něj projde. A toto mi dělá největší ztráty. Poradíte prosím nějaké vhodné indikátory, nebo rady, jak se těmto ztrátám vyvarovat?

Díky moc,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za info,
je mi jasný že něco takového stoprocentního neexistuje, myslem jsem to tak, jestli používáte třeba nějaké indikátory, které naznačí, kam by to mohlo jít dál. Já teď zkoužím jako vodítko stochastic oscilátor.

Pokud indikátor nepomůže a skutečně nejlepší je být trpělivý a pokusit se co nejvíc vypozorovat, tak to je to nejspravedlnější, co může být.

Díky,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr_p: jo ladary ma pravdu jedine vlasnou cestou ziskas cit kedy ano a kedy nie, indikatory su moc lagove a ziskavaju aj tak informacie iba s historickych dat. na presny odraz aj tak nepomozu. Skor by som ak tak pouzil Fibonacciho urovne ktore na rozdiel od stoch..atch predurcuju bod obratu :) plus by som aj tak stale si vsimal Candlestickove formacie + pinbary.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

All:

mate tu velmi pknu diskusiu ohladne vasho buble systemu,vypada to ze to ma hlavu aj patu, ale mal by som par otazk.

1.vacsina grafov ktore ste sem hodili ma 15M TF videl som posledne tam bolo 5M TF, a tak sa chcem opytat ci su velke rozdieli medzi vykonnostou na 5M a 15M grafov? preferujem totiz nizdie TF a hladam si nejaku podporu pre moj system ktory je na 1M grafe a 15M sa mi zda moc

2. dalsia vec by ma zaujimala, je tu kopec demo vypisou, je niekto s vas kto to obchoduje Live a dlhodobejsie?

3. mohli by ste mi sem hodit Ingikator na MT4 ?

Thx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,
celkem dost me zaujal "bubbleho system". Chtel jsem se zeptat Swena, FrantaCecha, pripadne jinych ostrilenych borcu, zda tento system jedou "live" a dosahuje to ocekavaneho vysledku = profitu.
Zatim jsem nic na nicem netestoval (obchoduji futures, ne forex), presto me vsak zajima nazor na tento system.

Diky za info,
Romario

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...