Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie úspěchu 4: zodpovědnost


Doporučené příspěvky

Hezké porovnání, samozřejmě záleží na tom, kdo je jak průbojný popř. kdo má kde známé.

Já osobně, ač trading uznávám jako super způsob "zaměstnání", půjdu příštím rokem na vysokou školu. Nechci to jen tak zabalit, vím že se m v tradingu nebude vždycky dařit, proto bych rád měl nějakou pojistku.

Ale je to stejně na každém z nás...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • Odpovědí 77
  • Vytvořeno
  • Poslední
  • 1 month later...

Dobry prispevek na zamysleni o dulezitosti vysokych skol = lekari, piloti ci pravnici ...

Ac sem taky na strane onech lidi, co moc nemusi "dnesni" nektere radoby ING. tak samozrejme jsou VS velmi dulezite pro urcite odvetvi a to prave lekarstvi a treba i ti piloti. Urcite bych nesel "pod kudlu" nekomu, kdo se to ucil doma na koleni ...

Jinak beru cloveka chytreho, ne podle papiru na hlavu, ale opravdu inteligentniho a racionalne (selsky :) ) smyslejiciho.

Sice jsem byl v dobe kdy dostudoval stredni skolu "liny a nezodpovedny" (objevil jsem v sobe workoholika ale s tou zodpovednosti stale bojuji) a nesel studovat VS, ale co jsem pak v praci videl za ing. ... trosku sila. Takze respektuji a uznavam ing. ale opravdu ty, kteri nesedeli 5let na zadku s tim, ze prijdou do nove prace a chteji 30-40 000 za sezeni v kanclu a predhaneni se v tom, kdo napise vic mailu a odskypuje vic zprav ...

Ale kazdemu co chce ...

Kazdopadne jsem rad, ze jsem se dostal do tehle komunity, skvelych a skvele smyslejicich (jinak :) ) lidi a vsem nam uprimne preji mnoho uspechu jak v tradingu tak v zivote.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...