Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní deník


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 30
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 years later...

Dobrý den,
jelikož z tohoto serveru čerpám mnoho cenných informací a nemohu zatím přispět radou, dovolte mi abych se s Vámi podělil o moji verzi obchodního deníku, třeba někomu pomůže:

uloz.to/xnvX2JW/obchodni-denik-xlsx
Heslo pro stažení souboru je: financnik

Je to poměrně jednoduchý obchodní deník se základními funkcemi a vykreslováním equity krivky. Není stavěn pro obchodování s více kontrakty, toto jsem řešil zapsáním obchodu do více řádků. Hodnoty MAE a MFE jednotlivých obchodů je třeba doplnit ručně např vykopírováním z NinjaTraderu, které následně používá tabulka pro výpočet pravděpodobností.

Pokud by byly nějaké dotazy, rád odpovím.

S pozdravem,
Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BadBone:

To jsem rád. V čem konkrétně? Já bych se potřeboval inspirovat jak funkcí vypočítat Drawdown, ten jediný jsem přepisoval z NinjaTraderu

Díky za upozornění

Nový link je zde: uloz.to/xnvX2JW/obchodni-denik-xlsx
Heslo stejné: financnik

Prosím administrátora, aby smazal první link, platný bude pouze tento. Děkuji

S pozdravem,
Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj,

rád bych se zeptal jestli nekdo nema hotovy denik pro trh ES? Staci pouze zakladni funkce, jako pocitani zustatku, ztratu nebo vydelek obchodu atd.

Diky, moc by me to pomohlo, stale pouzivam tuzku a papir plus jednoduchou excel tabulku ale jiz si chci trochu usetrit praci pri vypoctech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
Stačí si stahnout ten můj a upravit pár buněk a bude fungovat i pro ES. Sám ho ted konkrétně pro ES používám a pokud nechceš používat nic složitýho, stačí doplnovat pouze ty základní parametry (datum a počet kontraktů; nákupní cena a čas; prodejní cena a čas) a bude fungovat ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Dobrý den,

nejsem si momentálně jistý, který Obchodní denník máte přesně na mysli (odepisuji z telefonu, nemám kurz u sebe).
Nic méně, krom souborů, které jsou přímo ke stažení v rámci online semináře (vždy u příslušné kapitoly v pravém sloupci vidíte případné soubory ke stažení - pokud u dané kapitoly nějaké jsou), nic dalšího ke stažení ani veřejné distribuci bohužel není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...