Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

"Náhrada" za IB, používání SierraChart u jiných brokerů


opat

Doporučené příspěvky

ne, nikdo z cechu tam neni. :-) uvedl sem tady infinity. pak se toho chytlo par lidi a museli udelat urcita opatreni, protoze tam byl velky naval lidi z cech co chcteli vsewchno zdarma, dozivotni dema, komise na hranici 0 a dalsi veci.
za tim "cesky" sedi Steve a ma na starosti lidi z cech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to 911:

... a taky tvoje zásluha, protože pokud vím, tak s Infinity jsi přišel první ty ... :)
mimochodem, dostal jsem tipa, že někdy na přelomu 2006/2007 jsi ve vláknech daytrading popisoval svou strategii na cenovém grafu. rád bych se k tomu dostal, protože je to pro mě velmi inspirativní a protože už na chat nechodíš a bohužel už nepřispíváš, ale nemůžu nic kloudného a uceleného najít, protože je toho tuny. nemůžeš mě nasměrovat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911:

díky za odpověď Lukáši

to co jsi napsal : /"jinak prispevky jsou ve vip vlakne. zacal sem nekdy koncem roku 2006 a zacatek 2007. bylo to ve vlaknech "daytrading""/- je právě to jediný co vím a tak pročítám a pročítám a doufám, že na to narazím.

na chatu situace normální. tj. přihlášeno milion lidí, ale diskutuje jen pár. myslím ale, že se to poslední dobou zase rozhýbalo a hodně zlepšilo, protože pár lidí (včetně mě) se snaží chat držet při životě. mimochodem téměř každý den tě tam někdo vzpomene, jako nějakého "guru", takže si myslím, že nejen já, ale i spousta dalších, zvláště těch aktivně obchodujících, ať už paper či live, bychom byli rádi za tvou přítomnost na chatu ... (tu) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

911 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ne, nikdo z cechu tam neni. :-) uvedl sem tady
> infinity. pak se toho chytlo par lidi a museli
> udelat urcita opatreni, protoze tam byl velky
> naval lidi z cech co chcteli vsewchno zdarma,
> dozivotni dema, komise na hranici 0 a dalsi veci.
>
> za tim "cesky" sedi Steve a ma na starosti lidi z
> cech.
>
> __________________________________________________
> __________________________________________________
> ___________________________________

Aha proto když jsem se tam minulej tejden bavil s tim brokerem tak dost ochotně spolupracoval... protože jsem se ho jako Čech zeptal na pár otázek a na jeho odpovědi jsem řikal jen ''OK'' a žádný smlouvání, tak byl asi překvapenej :o))))

Mimochodem zajímala by mě jedna věc... jak je možný že infinity chce za intraday margin ER2 jen 500 USD a třeba IB chtěj cca 2500 USD docela podstatnej rozdíl např. při stavbě MM na účtu s 5000 USD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to neni jen infi. to ma celkem dost brokeru na emini 500. duvodu muze byt mnoho. vetsina techto brokeru jsou "focus" na futures a elektroniku a jsou treb ib vetsiho brokera, je to marketingovy tah, lakaji klienty. IB je velmi velky dum a muzeme jen spekulovat proc z 2k zvedli min. ucet na 10k a maji velke marginy. treba jen nestoji o lidi s takhle malym uctem, protoze vedi, ze o nej stejne prijdou a je ztrata casu a penez jim obetovat svoje zdroje. duvody mohou byt i jine a mnohem prozaictejsi. kazdopadne margin by nemel byt hlavnim kriteriem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...