Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: WoodieCCI - aktualizovaný překlad systému v PDF


Doporučené příspěvky

Je to naprosto super, geniální, moc díky za překlad.
Rád bych vyzkoušel backtesting, na intradenní obchodování nemám dost času, rád bych pozičně, můžete mi prosím dát tip na software, cenově dostupný? Mám TN´T, ale tam WCCI je k ničemu, měl jsem zálusk na Sierru,ale ta je snad jen pro intradenní obchodování, či je možné v programu nalézt i data daily, weekly?

Děkuji.Pavel
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 46
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Všem přeji šťastný nový rok a současně chci poprosit, zda-li mi někdo nemůžete poradit, jak nebo kde v SCH (nebo v jiném SW vhodném pro WCCI) spolehlivě zjistím změnu v počtu bodů mezi dvěmi CCI úsečkami? Dle nového manuálu Woodie přidal pro ZLR nové pravidlo, a sice pohyb na posledních dvou úsečkách min. 15-20 bodů. Není mi zcela jasné, jak tuto hodnotu můžu přesně zjistit, nebo se to odhaduje jen tak od pasu?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to ouklend:
nebo to resit mene pohodlne a to je nechat si zobrazovat aktualni hodnotu CCI primo v grafu. hodnota CCI predchozi usecky se zjisti posunutim grafu sipkou. musis si sice pamatovat tu predchozi hodnotu a zadny komfort to neni, ale pouzit se to da bez dalsich slozitejsich nastavovani

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Neviem sice ci bol jony uspesny v stahovani toho manualu ale ja mam ten isty problem. Po kliknuti na odkaz sa stahovanie sice zacne ale po kratkom case sa neumerne natiahne. Vypisuje sice vysoku prenosovu rychlost a kratky cas ale v skutocnosti sa stahuje len nejaky kb za minutu. Nepomoze niekto?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den. Prosím o radu.
Mám nejasosti ohledně udrčení trendu a ZLR. Stáhl jsem si Ninja Trader a nastavil v něm Woodies CCI
1)ne vždy je 5-tá úsečka na woodies CCI žlutá. I když jej jich třeba 8 za sebou nad ZL a některé přesahují +100. Proč? A pokud 5-tá není žlutá tak trend nemůže být?
2)Jedna z podmínek etablování třeba up-trendu je 6 úseček nad ZL a kterákoliv z nich musí být nad +100? nebo to musí být ta první a za ní musí být teprve ještě 5 nad ZL
3) jestli jsem to dobře pochopil tak ZLR jde použít, pokud je etablovaný trend a véčko se udělá pod +100. Pokud se udělá pod ZL tak čekám, až se vrátí nad, pak vstupuji na close. (pokud se mezitím nesplnily podmínky pro upačný trend.)
4)co když se véčko udělá v úseku kde určuji trend? véčko je na svště, následně je na světé i trend a já musím teď čekat na další véčko? nebo vstoupím, protože trend je a véčko taky bylo.?
5)Rozdíl posledních dvou musí výt 15-20, nebo minimálně 15-20 a více?

Mockrát díky za odpovědi
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1) těžko říct - Ninja Trade moc nepoužívám, ale zkus sem vložit printscreen
2) ano, stačí, když je alespoň jedna z nich nad (pro downtrend pod) úrovní CCI 100, nemusí to být ta první, ale jakákoliv z těch pěti
3) hrot ZLR, tedy toho "véčka", se může udělat i pod ZL, zavírací úsečka ZRL by měla končit nad ZL, ale řekl bych že to je individuální a nemusí to být striktní pravdilo a může končit i někde těsně pod ZL- tohle nakoukej nebo se řiď pravidlem uzavření nad ZL
4) pokud se "véčko" vytvoří před etablováním trendu, tak ho ignoruj. Platí: napřed trend a pak teprv ZLR
5) 15-20 je minimum, maximální hodnota CCI zavírací úsečky by ale neměla přesáhnout cca 120 - opět je to spíš individuální, ale můžeš se řídit tou hodnotou 120.

Na nakoukání a komentář k dotazům v angl. doporučuju woodieho stránky, kde běží grafy živě:
chat a komentář: www.woodiescciclub.com/chat/
grafy: talkslive.com/woodies/generic/viewdesktop.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...