Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EARNINGS TRADING – ALTERNATIVA K H&B


stavodesign

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 58
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

neuron : snažím se Ti odpovědět, seč mi síly stačí , v poslední době jsem na úspěšnosti tak 25% -:)

Řízení kalendáře opravdu s urologií nesouvisí -:) Vlastně na kalendáři postaveném, tak jak ho mám já, není ani co managovat. Pozice nemuže skončit hůře než ziskem +0,29/k. Mám k dispozici 3M. Co mi trh dá, to mi dá.

Asi by bylo nejlepší si udělat backtest, pak papertradovat, srovnat si hlavu atd., ale mě stačí, že asi ideální optimistický měsíční roll bude maximálně +2,00/k. Takže krát 3 je 6,00 + 0,29 = 6,29/k je asi "naprosto superideální max.".
Nyní mohu uzavřít tak za +1,80/k + 0,29 = 2,09/k.
Já chci ale trochu více. Něco mezi 2,09 - 6,29 / k. Číhám tedy na optimální roll, až se mi bude zdát akceptovatelný - něco vyinkasuji a vracím se na začátek procesu, nyní už jen s časem 2M.
Jinak se mi líbí a velmi vítám, jak to "lítá" nahoru a dolů, to pak jsou prémia pěkně "přepálený" (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zpátky k DNDN :
Dnes podklad pohybuje kolem ideálního striku, tj. 20. Možná se tam bude pohybovat i za dva dny , ale nežiji v Glandu, proto jsem dnes nevydržel a inkasoval příjemných +1,55/k za další rolování

[bold]DNDN +20c MAY09 / -20c JUN09 za +1,55/k [/bold]

Nyní jsem tady na nejhorším možném zisku [bold]+1,84/k[/bold] a zbývají 2 měsíce prostoru k rolování a dalšímu inkasu.
Kdybych chtěl dnes úplně vystoupit mohu získat o teoretických cca 1,30/k více, ale pokusím se během 2 měsíců z toho vytěžit trochu více -:)

Prozatímní shrnutí cash flow (mj. i maximální risk) :
- vstup za -2,60/k
- za 2 dny +0,30/k
- za necelý 1 měsíc +1,84/k
p.a. zhodnocení nechť si spočítá každý sám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to misak,

velmi elegantna varianta zobchodovania earnings resp. velkeho ocakavaneho pohybu pomocou call kalendara..
fakt super..
este raz by som sa Ta chcel spytat..kedze si pisal "A teď takovéto situace obchoduji dvojím způsobem."
prvy sposob si popisal uuplne perfektne aj s rolovanim, ale mna by aj tak zaujimal aj ten druhy ;)
dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all,
zobchodovali ste uz niekto podobnu situaciu o akej tu pisal Misak? Teda vyrazny pohyb v premarkete zobchodovany call kalednarom? Zaujimalo by ma kde a aky filter pouzit na vyhladavanie podobnych situacii..
to fubu,lucinek
tak to ma uprimne mrzi, ak je to tak ako pises..Misak tu traderom dost pomahal a rozdaval svoj knowledge..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to neuron:

Podobná situace se dá nalézt velmi pravidelně. Někdy je vhodná calendar strategie, někdy agresivní strategie. Z proběhlých obchodů bych zmínil například AMZN, DE, CSC. Dnes přichází v úvahu několik velmi zajímavých příležitostí :)

Podrobnosti zveřejňovat nebudu, jedná se o Misakovo know-how.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...